Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha spontán vetélésnél visszama...

Ha spontán vetélésnél visszamarad szövetdarab?

Figyelt kérdés
Két hete van pozitív terhességi tesztem. Ultrahangon nem látszódik semmi. Mivel menstruáció után lett pozitív két héttel a teszt, ezért nem értem. Doki szerint lehetséges, hogy menzesszel elment, de visszamaradt szövetdarab, és az termel hcg-t. Volt így valaki? Csak megvastagodott méhnyálka látszik, de már hétvégén soron következne a következő mensim. Lehet ettől is szerintem. Ha nem ürül ki magától, akkor mi a teendő? Van erre gyógyszer is, vagy csak kaprás. Egyenlőre azt nézi, hogy lehet-e ebből még terhesség. De ha két hete pozitív a teszt és nincs se petezsák semmi, akkor szerintem már nem is lesz ott semmi, mivel pozitív tesztnél nincs következő ciklusban peteérés sem. Hasonló tapasztalat?
2019. aug. 6. 21:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, azért nem játék. :/ Drukkolok, hogy minden rendben legyen, írd majd meg légyszíves.
2019. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ja és igen, fizetek neki minden vizsgálatért, mert ahogy felemelem a telefont, azonnal behív, soha nem kell várnom semmire. Ha éjszakás, még hajnalban is megnéz, ha gondom van. A volt osztályvezető főorvosnak van magánrendelése, ő is azt mondta, hogy hozzá menjek, mert jelenleg a kórházban a legnagyobb tudással rendelkezik.
2019. aug. 8. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!