Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg kérlek, ugye...

Nyugtassatok meg kérlek, ugye így semmiképp nem lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Még szűz vagyok. Ugye teljességgel lehetetlen hogy bármiféle szexuális kapcsolat(ha az önkielégítést nem vesszük)néklül teherbeestem? Fűrdőkádtól esetleg? Soha nem voltam még fiúval úgy. Eléggé hipohonder és paranoiás vagyok. Egy ideje tapasztalom hogy fáj az alhasam valamint néha a mellem is. A menstruációm is viszonylag gyengébb volt. Nagyon sokat stresszeltem az elmúlt hónapban, valamint antibiotikumot is szedtem. Nagyon hipochonder és paranoiás vagyok. Mindent összeolvastam, hogy ezek terhesség jelei. Kérlek ne kövezzetek meg, tudom hogy nem lehetséges, de a tüneteket tapasztalva nagyon nagyom megijedtem. Kérlek nyugtassatok meg, hogy lehetetlenség.
2019. aug. 9. 10:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ur isten. Mondom en, hogy idiota😂
2019. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Csinálj tesztet. Képet csatolsz?
2019. szept. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Minek teszteljen? Augusztus 9-e óta lassan 2x megjött neki gondolom. Itt tájékoztatni nem tud minket, hogy minek emeli ki folyamatosan a kérdését, de privát üzenetet tud írni, ha nem tetszik neki valami. Ez csak egy kamu kérdés, valami unatkozó idiótának ez a hétvégi elfoglaltsága, mert konkrétan minden héten kiemeli ezt a kérdést. Ezzel csak az a baj, hogy az ilyenek miatt a gyakori színvonala a béka segge alatt van, és akiknek tényleg segítség kellene, azok nem kapnak, mert az ilyenek miatt az ember már nem szívesen jár fel ide.
2019. szept. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek mindenkitől akinek privátot írtam, vagy mert kiemeltem a kérdést.

Időközben elkezdtem pszichológushoz járni a problémámmal. Többé nem emelem ki a kérdést. Köszönöm annak aki normálisan válaszolt, annak is aki nem, ezzel mindenki megerősítette hogy lehetetlenségtől tartok

2019. szept. 29. 09:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!