Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igazabol engem az erdekelne...

Igazabol engem az erdekelne hogy kinek milyen folyasa volt a kimaradt mestruacio utan?

Figyelt kérdés
egy napja kesik es kremes feher folyasom van, mondjuk nem tul sok. maskor mensi elott vizes allagu volt. szeretnenk gyereket jo ideje es nem merem beleelni magam hogy azert nem jon meg.
2019. aug. 9. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
A teszt nem mond jobb eredményt? Egyébként jellemző a terhességre a folyás.
2019. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze mondana de csak este van eselyem elmenni venni! Gondoltam addig itt okosodom kicsit
2019. aug. 9. 13:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erős hüvelyi folyásom volt, még azelőtt, hogy kiderült a terhesség. A terhesség alatt is elég sokáig volt ilyen.
2019. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is krémes folyásom volt és végig terhesen mindkét alkalommal. Nagyon drukkolok!
2019. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen😍 vegul is nem tudom mire gondoljak mert a mellem egyaltalan nem faj a mellbimboim viszont erzekenyek.hasam neha neha begorcsol picit
2019. aug. 9. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elég száraz voltam az elején majd vízes folyásom volt végig a terhesség alatt. Tesztelj egyet.
2019. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!