Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményeteket szeretném?

Vágó Patricia kérdése:

Véleményeteket szeretném?

Figyelt kérdés
Hogy a fogantatástól számitott 9.napon vagyok es a teszten nagyon nagyon halvanyan ottvan a 2 csík de párom is alig de látta. Ez lehet hogy terhes? 😁 Örülnék neki
2019. aug. 12. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kép?
2019. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mérget nem vennék rá. Vannak tesztek, amiken mindig látszik a reagens helye (Xepil, OneStep). És nagyon korai. (Bár nem tudom, te mit értesz fogantatáson)
2019. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
9. napon hülyeség tesztelni.
2019. aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Vágó Patrícia, a nagyon nagyon halvány az inkább negatív. Mondjuk érdekes is 5 nappal a menses előtt bármi más eredmény.
2019. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megmutatod légyszi? Többet tudunk segíteni. Egyébként nem lehetetlen, 5 nappal előtte nekem is pozitív volt.
2019. aug. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 khniki ***** válasza:

Nekem is az első tesztem annyira halvány volt, hogy én is alig láttam. Mensi előtt 4 nappal. Aztán napról napra szépen erősödött. Szóval drukkolok!

35 hkm

2019. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
En is 9dpon teszteltem es halvany pozitiv lett a tesztem, de az latthato volt, nem kellet keresni a masodik csikot. Mostanra mar 28 hetesek vagyunk. Drukkolok neked!
2019. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyen korán nem igazán mutatná ki. Persze ettől még lehet. Jó lenne képet látni. Ismételd meg a tesztet, ha nem jön meg.
2019. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Peteérés előtt, egy két nappal, ha együtt voltatok, abból származva, lehetséges. De fölösleges, ennyivel korábban, 12-14. nap mire befejeződik a beágyazódás. Nekem tüneteim is voltak és több különböző teszt mutatott nagyon halvány pozit, még is megjött a 30. napon. Én a konkrét tünetek miatt teszteltem, amúgy eszembe se jutott volna. Ebből is látszik, hogy alapesetben, ha nincs tünet egy kezdődő terhesség fennállhat, aztán minden gond nélkül be is fejeződhet..


Kitartás és türelem, ha úgy érzed van remény, két naponta tesztelj :) Nem vagyok teszt ellenes, de tényleg butaság ennyire korán :D A saját bőrömön tapasztaltam :)

2019. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 9 dik napon volt halvány pozi minden nap teszteltem és szépen erősődőt most 12 hetes vagyok
2019. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!