Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ujjazástól lehetséges teherbe...

Ujjazástól lehetséges teherbe esni?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek. Nálunk eddig csak ujjazás és petting volt, tehát még szűz vagyok. Az ujjazásnál mindig vigyázunk, hogy az ő keze tiszta legyen és én ha hozzá érek akkor vigyázok, mindig aktus után kezet mosok min.2-szer szappannal és csak utána wc-zek vagy rendezem el magam. Soha nem is aggudtam, hogy terhes lehetnék de valamelyik nap belefutottam ebbe a kérdezőbe aki azt állítja, hogy ujjazástól terhes lehet, mert esetleg felkerült neki a pasi cuccából, előváladék vagy sperma. Ennek köszönhetően most én is parázok, pedig egy pár nap múlva meg kellene jönni. Most minden féle elméleteket gyártok, hogy mivan ha véletlenül belem is került a cuccból de nem emlékszem meg ilyenek.

Mi a véleményetek erről az egészről? Szerintetek ez kamu kérdés?Lehetsétes ilyen?Ez úgymond szuznemzes xd


Itt a kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Előre is köszi a normális válaszokat.


17/L



2019. aug. 14. 09:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

1. El ne hidd már.

2. Ne pettingelj, ha nem vagy tisztában a szaporodasaal.

3. Nyugi, mindjárt kezdődik a suli 😂

2019. aug. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
Lehetsz!
2019. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Szóval szerinted is kamu a kérdés? XD

Uhh nyugodt vagyok...megint vissza a padba :)) juhe...legalább nem lesz időm ilyeneken gondolkodni sőt még nemi életet élni se lesz időm ;)

2019. aug. 14. 09:42
 4/23 A kérdező kommentje:

9:41


Komoly válaszokat alarok, nem riogatást. Az igazán nem tesz most jót. Ha meg igen akkor magyarázatot is akarok

2019. aug. 14. 09:44
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Azt írod, mindig kezet mostok mindketten, így aztán teljesen eélytelen, még ha elméletben lehetséges is lenne. Szóval ne aggódj.
2019. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

9:44


Köszi a segítséget :)) Igen mindig kezet mosok, ő meg nem is ér magához. Most utoljára el sem élvezett csak max előváldék, de mostam kezet

2019. aug. 14. 09:50
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

Na szóval, ahhoz hogy teherbe essék, kell legalább 2 ml spermium, milliliterenként legalább 20 millió mozgó spermiummal. Ennyi kell ahhoz, hogy eljussanak oda, ahová kell.

Csak hogy érzékeltessem: a férjemnek csak 15 millió volt, és peteéréskor rendszeres direkt beleélvezéssel nem sikerült teherbe esnem 4 év alatt! (Meg azóta sem, huszonévekről beszélünk....)


Egy egészséges férfinak kb 40-50 millió van milliterenként.

Tehát ahhoz, hogy ujjazással teherbe esés, közvetlenül peteéréskor legalább 1 ml-t be kell juttatni közvetlenül a méhszájadhoz nagy sebességgel. 1 ml kb. fél mokkáskanálnyi.

Ha nem nagy sebességgel megy be, akkor elvileg úgy lehetséges, ha legalább 4-5 ml van a méhszájadnál, és úgy élvezel el.

Tehát nagy mennyiségnél elméleti esély van rá, de ahhoz kb a teljes kijött mennyiséget beléd kellett volna gyömöszölnie.

2019. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Ha komolyan szerinted a válasz, akkor minek teszel fel ekkora banális idióta kérdést? Ennyire ostoba vagy? Majdcsak becsöngetnek már.
2019. aug. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%
Már 10éve is nagyon unatkozott valaki...de nyugodtan Megkérdezhetem tőle, hogy hogy van a 9éves "gyereke" 😃
2019. aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
A kérdésben amit linkeltél csak annyi van, hogy 10 napja nem jött meg neki. Nem? Ezer oka lehet, hogy késik. Terhes meg csak attól leszel ha megdugnak.
2019. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!