Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ujjazástól lehetséges teherbe...

Ujjazástól lehetséges teherbe esni?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek. Nálunk eddig csak ujjazás és petting volt, tehát még szűz vagyok. Az ujjazásnál mindig vigyázunk, hogy az ő keze tiszta legyen és én ha hozzá érek akkor vigyázok, mindig aktus után kezet mosok min.2-szer szappannal és csak utána wc-zek vagy rendezem el magam. Soha nem is aggudtam, hogy terhes lehetnék de valamelyik nap belefutottam ebbe a kérdezőbe aki azt állítja, hogy ujjazástól terhes lehet, mert esetleg felkerült neki a pasi cuccából, előváladék vagy sperma. Ennek köszönhetően most én is parázok, pedig egy pár nap múlva meg kellene jönni. Most minden féle elméleteket gyártok, hogy mivan ha véletlenül belem is került a cuccból de nem emlékszem meg ilyenek.

Mi a véleményetek erről az egészről? Szerintetek ez kamu kérdés?Lehetsétes ilyen?Ez úgymond szuznemzes xd


Itt a kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Előre is köszi a normális válaszokat.


17/L



2019. aug. 14. 09:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%
*megkérdezheted
2019. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
Látom a válaszait. Ez egy sima kamu.
2019. aug. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :D

Most már nyugodtabban várom a havim. A barátom söt édesanyám szerint is butaság amit képzelek.

A kérdes szerintem is kamu,de nem jó fajat,biztos más parás tini is olvasta.

2019. aug. 14. 10:28
 14/23 A kérdező kommentje:
*sőt
2019. aug. 14. 10:29
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetséges, sőt ha nem tudtok találkozni, de kamerán keresztul nézitek ahogy a másik magához nyul akkoris lehetséges. Edes fa...om🙈
2019. aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
te jo eg 🤦🏼‍♀️😂
2019. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy banalis kérdés de úgye látva azt a kérdés ahol azt állítja a 19 éves csajszi, hogy ujjazástól terhes, eléggé beparáztatott. Meg úgye azt mondta ügyeltek de valahogy felkerült neki. Mind1 szerintem is kamu a kérdés
2019. aug. 14. 18:12
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Annyira hangoztatod hogy kamu, akkor miért lovagolsz még mindig ezen a témán? Nem értem... 17évesen....
2019. aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes, kizart. A spermiumoknak fel kell jutni egészen a méhszájadig, az pedig csak es kizárolag aktussal lehetséges, egy ujjazásból nem fognak odáig felúszni! Bödületes nagy baromság!
2019. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A mensim sajnos késik :(( tegnap kellett volna megjönnie de semmi...mondjuk nekem sosem volt rendszeres, mindig késett egy keveset azért remélem meg fog jönni.

2019. aug. 17. 16:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!