Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Türelmetlen vagyok! Terhes...

Türelmetlen vagyok! Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Reggel tesztelek meg ha korai is . Ha terhes lennék mielőbb meg kell tudnom mert sajnos már volt vetélésem 7 hetesen

9 nap múlva jönne a nemvárt 3 nappal ezelőtt mensi görcseim voltak néhány órára, azóta napról napra jobban fáj a mellem . Terhesen is így volt a görcsöktöl eltekintve . Végül már úgy fajt,hogy aludni is csak háton tudtam.

Meg ha halvány pozitív is lenne

Istenem de jó lenne :)



2019. aug. 18. 20:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Drukkolok. De azt ugye tudod hogy a progeszteron pótlás csak akkor segít, ha progszteron hiányod van? 2 vetélesem volt egyik sem progi hiány miatt halt el. Orvosom a pozitív terhességi teszt után kert vérvételt és az alapján írta fel . Nyugodtan tesztelj ha ez megnyugtat. Bár most volt ovulaciod , még semmit nem fog mutatni. És ez tényleg nem rosszindulatbol mondom.
2019. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom mikor volt ovuláció nem csináltam semmilyen tesztet erre

Úgy tudtam a görcsölés lehet beágyazódás vagy ovuláció is egyik nem zárja ki a másikat .

Ma reggel teszteltem

Egy második szellemcsíkot láttam .

És hát a remény hal meg utoljára 😁

Próbálok nem rá görcsölni de mindig ha van egy tünet akkor egyből bekattanok :/

Mint most is nagyon érzékeny már a vállam pár napja és ez csak erősödik ..

Sajnos nem tudok odafigyelni ..

Atol tartok megfog jönni

Ma már kicsit szédelgek is és van egy enyhe rosszullétem ami nem lehet terhesség hisz még túl korai lenne

Így úgy gondolom a menstruáció közeledte miatt van ez sajnos

De se baj ha mégis így van akkor ennek így kellett lennie

Úgyis akkor jön amikor ő akar ezt nem mi döntünk el ..

Azért köszönöm mindenkinek az üzenetet a biztatást és a szurkolást

És köszönöm mindenkinek az őszinteséget !

2019. aug. 19. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!