Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 honapos terhes vagyok és...

9 honapos terhes vagyok és vérzek de nem ömlik voltam orvosnál pihenjek irt fel gyogyszert a daphastont de nem akar elmulni mitöl van? Ez elveszithetem igy a babámat? és medigtarthat ez Lehet hogy csak én vagyok türelmetlen?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értelek, most hanyadik hétben vagy?

Azt írod 9 hónapos terhes vagy, akkor mért nem szülheted már meg a babát?

2009. máj. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért nem fektettek be megfigyelésre. Inkább mint hogy valami baj legyen. Mindenféleképpen menj vissza a kórházba ha nem múlik.
2009. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bocsi de 9 hetes terhes vagyok
2009. máj. 24. 10:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj,hogy ezt irom,de ha továbbra is nagyon vérzel,akkor igen,elveszitheted a babát!Nem értem,miért nem fektetett be a kórházba,mert nagyon ritka,ha sok vérzés mellett megmarad a terhesség,bár kivánok neked hozzá sok szerencsét!Próbálj inni palástfűteát,az általában csökkenti a vérzést.1 nap 2-3 csészével!

2009. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én tuti bemennék a kórházba!
2009. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Nyugodj meg először is. Nyilván sok tapasztalt nő van itt, de az a lényeg hogy a dokid mit mond. Gondolom bízol benne. Sokkal többet nem tud tenni, minthogy felírta ezt a gyógyszert, Te meg pihensz. Ha a baba el akar menni, elmegy.

Nekem nem vérzésem volt hanem erős barnázás amit egy vérömleny okozott. Nem kaptam gyógyszert, pihentem sokat. Nem múlt. minden héten a dokim nyakára jártam és mondta hogy amíg fel nem szívódik nincs mit tenni, ez barnával jár.

Szval pihenj nagyon sokat és szedd a gyógyszert. A kórházban sem tudnának többet tenni minthogy fektetnek, akkor már jobb otthon. A lényeg hogy pozitívan gondolkodj és ne pánikolj!! Én ezt tapasztalatból mondom

2009. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!