Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátomat orálisan elégített...

A barátomat orálisan elégítettem ki, és azzal a kezemmel, amelyiket mozgattam megsimítottam utána a hüvelyem lehetek terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátomat kielégítettem orálisan, utána meg végig simítottam azzal a kezemmel a hüvelyemen. Majd ugye pettingeltünk tovább, hogy úgy is együtt lehessünk, és ez során, többször a hüvelyemhez érintette a nemi szervét, de nem hatollt be egyátalán! Lehetek terhes ettől, vagy lehetetlen? Mellesleg fogamzásgátlót szedek (Roxanelle) . Illetve az a kérdésem még, hogy mit szabad a pettingnél mit nem. Persze értem ne hatoljon be, de még valami van? Köszönöm az értelmes válaszokat, a szidást, illetve a rossz akaró kommenteket figyelmen kívűl fogom hagyni. 19/L

2019. aug. 21. 08:44
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Szomorú hogy ennyi a rosszindulatú ember, és hogy ennyire tudnak ők mindent az életről. Nem kértem véleményt másról! Csak erre kértem választ. minden esetre ugyan azt kívánom a szellemileg vissza maradottaknak akik szeretik idiótázni a másikat meg utcainak is nevezni míg nem is ismeri. Komoly nagy emberek lehetnek :)
2019. aug. 21. 11:18
 12/23 anonim ***** válasza:
45%
neharagudj, de az milyen gondolkodásra vall, hogy a szemérem dombod simogattad és azt hiszed ettől terhes lehetsz?
2019. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%
tudod, mint biológia órán tanítják, a hüvelyed az nem kívül van.
2019. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
25%
Rosszindulatú? Tudod okosabb vagyok nálad mivel én ott voltam biológia órán és nem bírom a hülyéket.
2019. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
69%
😀 Az igen. És ez mind anyuka. Otthon is ilyen stílusosan adjátok elő magatokat, amikor majd felvilágosítsátok a saját gyerekeiteket remélem.
2019. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
78%
Fogamzásgátló tabletta rendes szedése mellett nem leszel terhes, akkor sem, ha minden nap beléd megy el a párod. Helyes használat mellett nincs peteérés, tehát nem lehetsz terhes.
2019. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
38%
Bocs, de egy már szexelő, gyógyszert szedő felnőtt, és a felvilágosításra éppen megérett tini közt elég nagy a különbség. Úgyhogy nem, nyilván az ember nem így beszél egy tizenéves kamasszal, de a kérdező felnőtt nő.
2019. aug. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
15%
Igaza van a #17-nek. Ezeket a kérdéseket régen le kellett volna már tudni, vagy legalább venni a fáradságot, és utána olvasni a neten. Nem olyan nehéz ez a mai világban.
2019. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Abba már nem is merek belegondolni, hogy hogyan képzeli el a kérdező a szexet, ha azt hiszi, hogy a hüvelybe kívül van...
2019. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
58%
A kérdezőt osztja a válaszadók többsége, de az senkinek sem tűnik fel, hogy a válaszadók is simán összekeverik az orális szexet az análissal...
2019. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!