Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátomat orálisan elégített...

A barátomat orálisan elégítettem ki, és azzal a kezemmel, amelyiket mozgattam megsimítottam utána a hüvelyem lehetek terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátomat kielégítettem orálisan, utána meg végig simítottam azzal a kezemmel a hüvelyemen. Majd ugye pettingeltünk tovább, hogy úgy is együtt lehessünk, és ez során, többször a hüvelyemhez érintette a nemi szervét, de nem hatollt be egyátalán! Lehetek terhes ettől, vagy lehetetlen? Mellesleg fogamzásgátlót szedek (Roxanelle) . Illetve az a kérdésem még, hogy mit szabad a pettingnél mit nem. Persze értem ne hatoljon be, de még valami van? Köszönöm az értelmes válaszokat, a szidást, illetve a rossz akaró kommenteket figyelmen kívűl fogom hagyni. 19/L

2019. aug. 21. 08:44
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó :) figyelmen kívűl hagyom.. Rengeteg tudod a hibájuk aztán az én egyetlenemet veszik csak észre
2019. aug. 21. 19:56
 22/23 anonim válasza:
szerintem abszolút! vigyázni kell!
2019. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
19 éves vagy!!!!!! Gyógyszert szedsz és tényleg attól félsz hogy mert le cumiztad aztán meg fogad magad hogy terhes leszel!!???
2019. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!