Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges? Ugye nem?

Lehetseges? Ugye nem?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban, megjött a havim, nem késett se semmi. Nekem a ciklusaim 29-30 naposak ezért így számítom a dolgokat. Rendesen tartó(6-7 nap),átlagos színű(vörös-piros) volt szókásos alvadt darabkákkal. Viszont néha szédülók vagy fáj a fejem.Szerintetek így van esélye annak, hogy terhes vagyok? Kicsit parás vagyok és amelett hipochonder is :(( sokat olvastam, hogy van aki terhesen is rendesen menstruál.


U:i. A párommal csak petting volt(ujjazás meg ilyenek) nem volt rendes behatolás az utóbbi hónapokban.



2019. aug. 22. 23:03
 1/10 A kérdező kommentje:
*amellett
2019. aug. 22. 23:04
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szex nélkül nincs terhesség. Menstruáltál is. Nem vagy terhes.
2019. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, biztosan nem vagy terhes.:)
2019. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg tul fiatal vagy a szexhez ...
2019. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem nevezném magam azért annyira fiatalnak ezt azér megjegyezném ;)) Nem 15 éves pánikoló tini vagyok.
2019. aug. 22. 23:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De könyörgöm, leírtad hogy nem volt tényleges szex, akkor mégis hogy a búbánatba lehetnél terhes, ha a farka hónapok óta nem is járt benned?! Ráadásul meg is jött...
2019. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Esetleg úgy, hogy mondjuk került az ő nedvéből belém? Annyira nem kell lebaszni, egy igen egyszerű kérdést tettem fel, amire választ szeretnék.
2019. aug. 22. 23:28
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagy terhes, viszont olvasgass a témában függetlenül a korodtól. Mikor egy pasi elélvez van sebessége is a kilövellésnek ami segít. Más módszerrel nem jutnak be a méhedbe a spermiumok, legalábbis otthoni módszetekkel :) Fizikai képtelenség :D

Tedd rajta túl magad és jegyezd meg, csak akkor lehetsz terhes, ha benned megy el, vagy orvosi segítséggel. Ha a hasadra élvez és szétkenitek már a levegőn elpusztulnak elég hamar... nem hogy még ujjal matattok.



Mellesleg frontok vannak, lehetsz attól szarul.

2019. aug. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább a hipochondriádat kezeltesd...
2019. aug. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: Nem vagy terhes. Nem volt szex és menstruációd is volt rendesen.

Válaszolók (tisztelet a kivételnek): nem kell mindenkit lehurrogni, csak egy kérdést tett fel. Tudtommal ez az oldal funkciója.

2019. aug. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!