Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történhet jelenleg odabent...

Mi történhet jelenleg odabent ha sikerül (t)?

Figyelt kérdés

Múlthét csüt. együtt voltunk párommal 2 nappal ovu előtt.

Az lenne a kérdésem,hogy ha sikerül(t),akkor most mi történhet bennem?Beágyazódás történik már esetleg?

Tegnap óta szorítást-pici görcsöket érzek az alhasamban,korai még ilyet érezni vajon?

15-re nem várom.



2018. szept. 5. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Hú, ha nektek hónapokat, netán éveket kell várni, bele fogsz bolondulni teljesen. Lazíts, ne keress nem létező jeleket, csak élj úgy, mint eddig. Ha késik 4-5 napot, lehet tesztelni.
2018. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rágörcsölve,csak kíváncsiságból kérdeztem,hogy ilyenkor mi törtenhet odabent ha sikerül.
2018. szept. 5. 13:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Már már el is hittem volna, hogy kíváncsiságból és nem pedig rágörcsölésből kérdezed, addig amíg el nem kezdted írni, hogy ilyen-olyan fizikai tüneteket is vélsz felfedezni.

Jó tanács, engedd el a témát, de lesd az összes apróbb szúrkálást, semmi értelme, többet árt mint használ!

2018. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Olvasgass a neten "teherbeesés, terhesség" keresőszóval. Millió kismama oldal van hétről-hérte cikkekkel, hogy mikor mi történik, mindegyik a fogamzással kezdődik.
2018. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Youtube-om van egy videó az egész 9 hónapról, nagyon jópofa. Mi bioszon néztünk belőle. Mindjárt belinkelem neked.
2018. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha gond a nyelv, keress rá, mi a magyar verziót néztük, úgyhogy biztos van [link]
2018. szept. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó videó,köszönöm! :)
2018. szept. 5. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!