Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folytassam a kúrát vagy...

Folytassam a kúrát vagy inkább ne? Missed ab. műtét utáni kontrolon a dokim azt mondta minden rendben van lehet ujabb terhességgel próbálkozni.

Figyelt kérdés
Viszont adott antibiotikumot és hüvelytablettát mert hogy van egy kis folyásom. Most vagyok a peteéréses napokban,a gyógyszerek fele még megvan,így most mit csináljak? Nem árthat ha tovább szedem? De mivan ha most esek teherbe? Vetélés után nagyon félek hogy a következővel minden rendben legyen. Nemtudom hogy merjem e szedni most tovább a gyógyszert.Volt már valaki így esetleg?
2008. nov. 15. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem folytasd a kúrát és ha teljesen rendben vagy akkor probálkozzatok újra. Ha abbahagyod az antibiotikum szedését akkor kár volt az eddigi tablettákat is beszednem.
2008. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszolóval. Szerintem is szedd be a tabikat és inkább a következő ciklus folyamán ess teherbe. Egy apró fertőzés is veszélyes lehet az embrióra, így nagyobb az esélye a vetélésnek.
2008. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!