Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10-11 hétben lennék,9. hét...

10-11 hétben lennék,9. hét óta nincs tünet s egyéb gondok, aggódjak?

Figyelt kérdés

Jelenleg 10 hetes terhes vagyok, ha minden igaz, de 9. héttől eltűntek a tünetek, a mellfeszülés, szagérzékenység, kisebb hányingerek... Ami egyedül megmaradt az a petefészkem körüli fájdalom, de az amiatt, mert terhességem megállapításakkor egy cisztát is találtak az egyik petefészkemben, de kisebbedett idővel... Se görcs sem vérzés nincs, Van egy kissé túrós állagú folyásom, ilyen kis golyókká gyúrható állagú, hol erősebben hol ritkábban, kaptam rá bonolact pro+ femina-t de etéren sincs változás... De ez már a terhesség elején is megvolt. Hétfőn tervezem az orvos meglátogatását, hogy kiderüljön, van-e szívhang...

Folyamatosan nyugtatnak, hogy normális, hogy a 9-11 hétben tünetmentes lesz az ember, amíg nincs semmi vérzés szerű s nincs fájdalom, görcs, addig kár aggódni, normális, de hogy ennyire abbamaradjon?? szinte nem is érzem magam várandósnak. Remélem nincs baj.. szerintetek?



2017. márc. 12. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:

szi második babámat várom. Az első babánál csupán egy kis mell feszülés volt meg derék fájás néha. Most 11+6 hetes vagyok. És még fell feszülés sincs. én sem érzem várandósnak magam alig várom hogy megmozduljon. De 9 hetesen mikor voltam orvosná meg is ultrahangozott és hallottam a pici szívhangját is.. Én állandóan arra gondolok hogy mivelkl semmi tünetem nincs lehet hogy beteg a baba? De nagyon remélem nem. Jövőhéten kiderül.

Nyugi minden rendben lesz.

2017. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni, mert ez tényleg teljesen normális. Azok a tünetek akár vissza is jöhetnek pár hét múlva, vagy tényleg ennyi volt. Semmit nem jelent, hogy most tünetmentes vagy.


Én 9.héten mentem a nőgyógyászomhoz, pozitív teszttel, semmi jele nem volt a terhességnek, csak a menzesz elmaradása. És utána sem. Se émelygés, se hányinger, se mellfeszülés, és társai. Makk egészséges kislányom született.


Gond akkor van, ha erősen görcsölsz és/vagy vérzés is társul hozzá. Az vetélés gyanú.

2017. márc. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :).. Remélem tényleg ez van.. Nekem első babám, esetlennek érzem magam, s sajnos nemrég költöztem az új helyre, így nincs nagyon kivel beszélgetnem a környéken, akinek megnyílnék, a családommal régi sebek miatt nem igazán tartom a kapcsolatot... Még a várandósságomra is negatívan reagáltak, vetéléssel is ijesztgetve... Párom nyugtatgat szintén, s az anyukája is, aki 3 gyermeket szült, s 5 unokája van, a mi babócánk lenne a 6. unoka, s náluk például szintén semmi tünet nem volt, furcsálták is, hogy nekem az elején ennyiféle tünet van...
2017. márc. 12. 14:52
 4/5 anonim válasza:
Szia, én a helyedben azért megnézetném magamat.Dec. 6-án voltam uh-n, hallottam a pici szívhangját, maj egyszercsak elmúltak a tünetek. Örültem, úgy gondoltam, már úgy is aktuális, hiszen, megyek a 12 hetes uh-ra. Ott viszont kellemetlen meglepetés ért, a picinek már nem volt szívműködése. A méretei alapján 8-8,5 hetesen elhalt. Nem véreztem, nem görcsöltem, csak nnyi volt, hogy nem feszültek a melleim, nem voltam luszékony. Jan. 3-án műtöttek. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy nálad is ez a helyzet, csak annyit hogy nálam ez volt. Szerintem, az átéltek miatt mondom, jobb óvatosnak lenni. Egyébként már van egy 3 éves kismanóm. Mikor őt vártam, semmi tünetem nem volt a menzi kimaradásán kívül.
2017. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
14. Hét jól vagyunk :)... a genetikai uh-n minden rendben lett, minden szupi neki, 1,8 nyaki redő orrocska:)... köszönöm nektek a segítséget s az erősítő mondatokat!
2017. ápr. 14. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!