Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Legutóbb barátom áprilisban volt, akkor ovu előtt gumi nélkül volt bennem bár percig.(nem megszakításos módszer)

Azóta rendesen megjött május, júniusban, de az ehavim kimaradt, már 14. napja. petefészek cisztám van/volt 5-6cm-es, de az orvos legutóbb egyeltalán nem látta már. (április) Terhességnek nincs eddig jele, ugyanis duci vagyok, a hasamon nem venném észre. Csak a mellem fáj, de pont úgy, mint menstruáció eltt szokott, semmi más tünet. Szerintetek? (Holnap veszek tesztet)



2019. júl. 23. 01:49
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem az a biztos ( legtöbbször) amit a teszt mutat. Így innen ezt elég nehéz lenne megálapítani.
2019. júl. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem hinném, hogy terhesség, sőt. Előfordul, hogy kimarad. Nekem is volt rá példa, pedig 20 éve problémamentesen menstruáltam.
2019. júl. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy terhes vagy.


A "betette gumi nélkül" pedig pontosan a megszakításos védekezés.

2019. júl. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!