Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz az, hogy már a beágyazoda...

Igaz az, hogy már a beágyazodastol kezdve termelődik a HCG hormon a szervezetben? És, hogy egy extra érzékeny teszt, már a menstruacio kimaradása előtt is ki tudja mutatni az esetleges terhességet?

Figyelt kérdés
Egyébként, ha az ovuláció napján voltunk együtt, de nyilvan utána is napi, két napi rendszeresseggel vagyunk együtt, akkor az ovu utáni együttlétekbol már nem lehet baba?
2019. aug. 28. 06:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szurkolok neked. Irj majd mi van 😊
2019. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
En erzekeny tesztet vettem, nemvart elott 2 nappal pozi lett❣te mikor akarsz tesztelni?
2019. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkolast 🙂! Én olyan 7.-e körül tervezem, biztos ami biztos, hogy tutira kimutasson már valamit a teszt, ha baba van a dologban.
2019. aug. 31. 23:57
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi ujsi veled,kerdezo?
2019. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! Még semmi. Eltoltam a 7.-ei tesztelest 10.-ere biztos ami biztos. Igazából pontosan nem tudom mikor kellene megjonnie, mert az utóbbi hónapokban nem rendszeres, de eddig még semmi (lekopogom) szerencsére. Úgyhogy még egy hét és okosabb leszek 😊. Persze nem élem bele már magam. Ha nem jött össze, akkor ez van. Akkor majd osszejon máskor.
2019. szept. 6. 02:41
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi ujsi kerdezo?
2019. szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!