Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden ismerősöm terhes....

Minden ismerősöm terhes. Normális hogy ez zavar?

Figyelt kérdés
Megnyitom a facebokoot és komolyan minden nap egy újabb terhességi post. Már kedvem sincs felmenni a közösségi oldalakra. Párommal boldog párkapcsolatban élünk, nekem mèg nem is kellene 1-2 évig gyerek de annyira nyomást tesz rám a közösségi oldal hogy úgy érzem lemaradok valamiről ... :( huszonévesen tudom mèg nem vagyok el késve de olyan bosszantó ! L
2019. aug. 29. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az borzasztó, hogy nem tudod helyén kezelni, amit a közösségi médiában látsz. Kirakat. Plusz senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy azt kövesd.
2019. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 alletta ***** válasza:
100%

éljetek továbbra is boldogan, majd eljön az ideje, hogy késztetést érzel gyermekszülésre. persze pároddal megbeszélve.

egyébként van aki fiatal anyuka szeretne lenni, van aki "kitolja" a 30-as évei közepére végére. ne divatból szülj majd, hanem hallgass a szívedre!

2019. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy fel kell menned a közösségi oldalakra. Kitalálták a követés leállítása gombot, és nem kényszerítenek, hogy figyelemmel kísérd.
2019. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Jaj, maradj már, nem lehet mindenkinek egyforma az élete, van aki 20 évesen már kétgyerekes anyuka, valaki meg 35 évesen kezdi az elsővel. Én meg otthagytam a sulit 16 évesen, mert nem bírtam a tini közösséget, idegesített a sok pletyka, a dohányzó 15 évesek, a minden hétvégén bulizás meg minden sz@r, ami akkor szokott lenni. 8 általánossal elmentem dolgozni, oda ahova épp felvettek, aztán 22 évesen 6 év meló után megtaláltam magam, leérettségiztem, kitanultam a nekem illő szakmát tanfolyamon, meg levelezőn/esti fősulin. Azóta is remek állásom van, "vittem vmire", ahogy mondani szokták, pedig anno mindenki mondta, hogy majd egy nagy senki maradok, mint apám, sz@rt se fogok számítani az életben senkinek stb. Most meg itt vagyok, 32 évesen, van egy fiam és feleségem, boldogan élünk.

Ne akaszd ki magad azon, hogy más mikor mit csinál. Mindenkinek meg van a saját útja az életben, ne törődj azokkal, akik mást akarnak.

2019. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kattanj le a fbról, és menj ki az utcára, ahol 3D embereket is láthatsz!
2019. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pff nyomast tesz rad egy kozossegi oldal... Azigen.. eljenek az individumok, eljen a szabad ember. Jo anyam.. ilyet leirni... Nem is kell.neked meg gyerek
2019. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Neked csak veled egykorú ismerőseid vannak? Mármint te mondjuk 26 éves vagy, mindenki 26 éves, aki terhes?
2019. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kiraktad face csopiba... Nem volt elég a válasz? Most kirakod ide is... Ennyire unatkozol?
2019. aug. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne bazz, ezt kiírta a fbra is??? 🤣🤣

Nagyon fájhat neki, hogy, nem csinálódott még fel. Na, de hátha ott látta a bakja és beborítja rendesen!

2019. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaja... Es nem az első ilyen h szóról szóra belefutok😏 Kb egy hónapja van ez.. Először azt hittem en vagyok zizi, de visszakerestem es detto ugyanaz 😅
2019. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!