Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rövid menstruáció. Lehet...

Rövid menstruáció. Lehet terhesség?

Figyelt kérdés

20-án és 24-én voltunk együtt, a menstruációmat pedig múlt hétvégére vártam. A szokásos mellfeszülés már jelezte hogy jönni fog. Hétfő este meg is jött, a hasam is fájt egy picit, szerdára viszont mintha elmúlt volna. A mai napig csak annyit tapasztalok hogy pisiléskor látom hogy enyhén véres meg mikor megtörlöm magam akkor a papír de nagyon elenyésző a vér.

Soha nem volt még ilyen rövid, átlag 5-6 naposak.


25N


2019. aug. 30. 20:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ja és tökre irigylésre méltó hogy így látatlanban is belelátsz másnak a hasába!
2019. szept. 2. 16:53
 12/20 A kérdező kommentje:
Képzeld, tudom hogy terhesség mellett nincs rendes menstruáció, csak annál sokkal gyengébb.
2019. szept. 2. 16:55
 13/20 anonim ***** válasza:
53%

Te tényleg teljesen idióta vagy. :D Tesztet sikerült csinálnod 3 nap alatt? Nyilván te is tudod, hogy nem vagy terhes, nem tudom mire vered itt a nyálad még mindig. Nem látok a méhedbe, ahogy írtam is, de az értelmezéssel is vannak gondok, úgy látom. Időben, menstruáció esedékességének napján jelentkező vérzés, az nem terhességre utal, de nem tépem a számat, mert túl egyszerű vagy, hogy felfogd. Ne hergeld magad, a végén még elvetéled a nemlétező gyerekedet. :D


"terhesség mellett is ugyanúgy megjöhet időben."


"Képzeld, tudom hogy terhesség mellett nincs rendes menstruáció, csak annál sokkal gyengébb."


Jól van, szerintem most hagyd abba, mert magad ellen beszélsz. Na pá, sok sikert a következő hónapban.

2019. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ja, bocs hogy nem fejtettem ki bővebben a mondandómat miss tökéletes. :D
2019. szept. 2. 17:19
 15/20 anonim ***** válasza:
53%
🤦‍♀️
2019. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Mint ahogy a fogamzásgátló szedése mellett jelentkező vérzés sem igazi menstruáció hanem hormonhiányból fakadó megvonásos vérzés, mégis mindenki menzesznek nevezi úgyhogy ne akadj le azon hogy nem fejtettem ki jobban.


Amúgy köszike hogy szurkolsz a következő hónaphoz, de nem próbálkozunk, viszont nem is teszünk ellene, ha jön akkor majd jön.

2019. szept. 3. 11:20
 17/20 A kérdező kommentje:

Csak szeretném közölni a jó hírt hogy 5 hetes terhes múltam. :)) ez a rövid menzesz volt az utolsó!

Szóval a jó kívánságod hamar betalált. :)))

2019. okt. 2. 14:12
 18/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! :) Miss tökéletes voltam ;)
2019. okt. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Tudom, a kutya sem nézi a kérdést, de gondoltam ha már megírtam a terhességet is, akkor megírom azt is, hogy végül június 9-én megszületett a “nem létező” babám. :D 1 héttel a kiírt után.
2020. jún. 20. 17:47
 20/20 anonim ***** válasza:
Miss tökéletes vagyok :) Gratulálok a picihez! :)
2020. szept. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!