Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rövid menstruáció. Lehet...

Rövid menstruáció. Lehet terhesség?

Figyelt kérdés

20-án és 24-én voltunk együtt, a menstruációmat pedig múlt hétvégére vártam. A szokásos mellfeszülés már jelezte hogy jönni fog. Hétfő este meg is jött, a hasam is fájt egy picit, szerdára viszont mintha elmúlt volna. A mai napig csak annyit tapasztalok hogy pisiléskor látom hogy enyhén véres meg mikor megtörlöm magam akkor a papír de nagyon elenyésző a vér.

Soha nem volt még ilyen rövid, átlag 5-6 naposak.


25N


2019. aug. 30. 20:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2019. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Biztos, hogy nem vagy terhes.
2019. aug. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor mi lehet az oka a durván 1,5 napos vérzesnek?
2019. aug. 31. 07:50
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Hogy ezzel fejszel, ezzel kelsz, hogy terhes vagy - e.
2019. aug. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%
Időben megjött a vérzésed, nem vagy terhes. Az, hogy rövidebb ideig tartott, sok mindentől lehet, pl peteérés nélküli ciklustól. De nem lenne egyszerűbb venni egy tesztet, mint kérdést kiírni? Szerinted mi belelátunk a méhedbe a monitor mögül?
2019. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Óóó én kérek elnézést, hogy feltettem egy ilyen kérdést. Gondolom arról még nem hallottál hogy terhesség mellett is ugyanúgy megjöhet időben.

De a 125437868380-szer feltett lehetek e terhes kérdések nem gond ugye?

2019. szept. 2. 13:10
 7/20 anonim ***** válasza:
2019. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem teljesen normálisan válaszoltam a kérdésedre. Vagy az bántja a kicsi szíved, hogy leírtam nem vagy terhes de csak a teszt tud biztosat, és baromság kérdést kiírni teszt helyett? Bocsánat, nem akartam belegázolni a lelki világodba. Bár, ahogyan reagáltál, nem tudom milyen lelki világod lehet, ha egyből nekiesel az embernek, holott a kérdésedre válaszoltam. De látom sikerült lepontoznod, jól megkaptam a magamét... :D Komolyan, óvoda.
2019. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

JA, erre reagálva: "Gondolom arról még nem hallottál hogy terhesség mellett is ugyanúgy megjöhet időben."


Mivel egészségügyben dolgozom, azon belül is nőgyógyászati területen, megnyugtatlak, hogy menstruáció terhesség mellett nem létezik. Vérzés igen, de az más tészta. De nem fogom neked elmagyarázni a biológiát, mert úgy sem fogod fel, ahogy az összes többi hasonló iq-val rendelkező társad sem fogta fel, amikor jó szándékkal próbáltam megértetni velük a lényeget.

2019. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Jujj, igen, hova szaladjak sírni miattad? 😂
2019. szept. 2. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!