Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a ciklus utolsó hetében...

Ha a ciklus utolsó hetében fogant meg a baba (valószínűleg), nem is jött meg időben, pedig amúgy mindig pontos, de két napra rá mégis megjött. Erős piros vérzés? Esélyes hogy megvan még a baba, vagy mindenképp elment?

Figyelt kérdés

Nem teszteltem még egyáltalán, mert ugye elég későn fogant és meg akartam várni a 14 napot. Minden jel arra utalt, hogy teherbe estem, a menstruációm sem jött meg amikor kellett volna, erre ma, két napra rá megjött. Nagyon sokat olvasgattam, és írják hogy a későn fogant babánál előfordulhat hogy megjön még egyszer, mert már elindult a folyamat. De azt is olvastam, hogy ez kémiai terhesség és már valszeg akkor nincs is meg.

Tudom nem kéne ennyit olvasgatnom meg stresszelnem, de nem bírom ki, idegörlő.

Tesztelni még mindig nem merek, úgy tudom korán lenne.

Ti mire gyanakodnátok inkább?



2019. szept. 2. 21:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A menzesz előtti tünetek (pms) pontosan ugyanazok, mint a kora terhességi tünetek: mellfeszülés, nagyobb étvágy, puffadás, akár hányinger, alhasi szúrkák vagy görcsök már akár peteéréstől, gyakoribb vizelési inger, hasmenés vagy székrekedés, fejfájás, ingerlékenység, hangulatingadozás, hüvelyflóra megváltozása miatti ilyen-olyan panaszok. Ezeket nagyon sok nő produkálja terhesség nélkül is akár minden hónapban, akár csak pár évente. Ahogy sokaknak mindig össze-vissza a ciklusuk, másoknak meg óramű pontos, aztán egy-két alkalommal mégse. És az is nagyon igaz, hogy ha figyeled magad, az stressz a szervezetednek, ami a hormonális egyensúlyt nagyon befolyásolja - sok nőnek ettől hülyül meg a ciklusa "babaprojekt" közben.
2019. szept. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Pms tünetek. Szerintem ha eddig is figyelted volna a tested észrevetted volna ezeket. Mivel most gyúrsz a babára, most tűnt fel.
2019. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem is voltál terhes és most sem vagy az. Simán késett és most meg menstruálsz. Az összes tünet, amit éreztél, az pontosan a menstruáció előjele is ugyanúgy lehet, mint egy terhességé. Amúgy ha már annyit olvasol, akkor azt is valahol olvasnod kellett volna, hogy minden tünet, amit érzel, akkor válik valóban terhestünetté, ha tényleg terhes vagy. Addig ezer másik dologra is utalhat, mivel sok állapotnak, betegségnek pontosan olyan tünetei vannak, mint egy terhességnek, mégsem terhességről van szó.

Tehát nem ment el a baba, nem is voltál terhes.

2019. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!