Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek az előjelek vajon "azok"...

Ezek az előjelek vajon "azok" e, vagy csak valami felfàzàs? Lehet hogy bebeszélem magamnak mert annyira szeretném a babàt?

Figyelt kérdés
Múlt hét előtti szombaton, tehát 9 napja voltunk együtt a párommal. Nézem a naptárt, és pontosan ovuláció napján történt az együttlét. Persze amennyire jól számol a telefonos menstruációs napló app/alkalmazàs. Lehet egy nappal előbb vagy később, de így valahogy. Ma van a 10 napja hogy együtt voltunk. Első próbálkozás volt élesben, mert úgy döntöttünk hogy szeretnénk kisbabàt. Amit Kérdezni szeretnék hogy 3 napja kisebb görcsök vannak a hasamban. Hogy utána olvastam hasonlóak A menstruációs görcsökhöz, terhességgel járó görcsök. Talán mintha egy kicsit tompább lenne és nem olyan fájdalmas. Többször a bal oldala szurkál kicsit, Aztán felváltja a másik oldal. Test hőmérsékletem is megmértem,de az normál. viszont még amit észrevettem magamon hogy tényleg meg vagyok nyugodva. Nem vagyok ingerült úgy és ideges sem. Lehet azért mert már alig várom hogy meglássam a pozitív tesztet? Vagy hormonális eredetű lehet ez a kedv változás? Mennyi időnek kell eltelnie ahhoz hogy tényleg fizikálisan érezzem a terhességet? Lehetséges hogy jól érzem mert teljesen biztos nak érzem hogy sikerült. Amit még leírnék,hogy 37 éves leszek két hónap múlva. Eddig még soha nem próbálkoztunk. Ez volt a legelső eset. Mennyi lehet az esélye hogy sikerült? Már hát sajnos nem vagyok már annyira fiatal :( de talán egészségesnek mondható nőgyógyászatilag. Köszi a segítségeket előre is!

2018. okt. 2. 15:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Visszaolvastam amit írtam, és hát lehet hogy néhol nem valami jó a fogalmazás.Van a telefonomon ez a kis mikrofon alkalmazás, nagyon szeretem használni, de sajnos ez az átka hogy nem azt írja néha amit szeretnék vagy ismétel. Kérlek nézzétek ezt el, nem volt szándékos az elírás. Azért remélem lehet érteni.
2018. okt. 2. 15:30
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Együttlét után 9 nappal SEMMILYEN tünetet nem érezhetsz.

A hibákat meg a telefonra fogni ... hát... a fogalmazás olyan, mintha nem 37, hanem max. 17 éves írta volna.

2018. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért?Egy 17 éves, mennyiben gyengébb helyesírásban, vagy fogalmazásban, mint egy 37 éves? Ez nem jó példa volt, de azért köszönöm a leépítő szàndékú választ :) Kicsit mellé sikerült! De megkérnélek hogy légyszíves menj máshova unatkozni. Köszönöm!
2018. okt. 2. 16:10
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy terhességi tuneted van. Ettől persze lehetsz terhes, csak egyelőre nem az okozza a tüneteket.


A nyugalom boldogság érzet pedig kapcsolódhat az izgalomhoz, hogy elindultatok egy úton.


A tüneteket a 6 hét körül kezded érezni, a kimaradt mentesz környéken lehet már has vagy/és mellfeszules is.


Egészséges párnál ha jókor voltak együtt 25% esély van a terhességre.


Hajrá, drukolok

2018. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egynlőre terhes tüneted nem lehet.

Maga az izgalom szerintem amit érzékelsz magadon.

Sokan vannak így mikor babát szeretnének, hogy ennyire vizsgálgatják magukat, de hidd el felesleges.

Mi 5 hónapig probalkoztunk az első 3 hónapba kb mindig minden terhes tünetet produkáltam magam szerint. De ugye mindig megjött. Amikor ezt így elengedtem és éltem a hétköznapokat nem figyelgetve magam egyszer csak azon kaptam magam hogy késik.

Szóval elhiszem hogy a korod miatt talán sietetnéd kicsit a dolgot de ezt nem igazán lehet.

Várd ki a menszeszed első nemvárt napját és tesztelj. Az ott majd biztosat tud mondani neked.

Kívánom hogy így első alkalomra sikerüljön, de egyenlőre nem lehetnek tüneteid.😊

2018. okt. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok a rizsa :),ha késik a mensid,akkor tesztelj.Ennyi.
2018. okt. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! :) Akkor nagyjából hároy ,négy nap múlva tesztelhetek. Akkor lenne az első napja hogy megjöjjön a menstrum.
2018. okt. 2. 18:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Az már nem olyan sok! Majd írd meg mi lett végül az eredmény!😊😊
2018. okt. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó vàlasolónak:Mindenképp!Köszönöm! Óriási szerencsének tudnám be, ha sikerülne így elsőre 37 éves létemre. Sajnos attól félek ,hogy mivel nem vagyok húsz éves már, nehezebb az esélyem teherbe esni :( Pàrom 41 éves, és aktív dohányos. Bár mondjuk neki már van egy lánya. Igaz ő már 10 éve született. Én nem dohanyzom,nem iszom,es gyógyszert sem szedek.Egészségesnek érzem magam. Remélem könnyen összejön majd!
2018. okt. 2. 19:45
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugye az tény hogy az kor előrehaladtával mindig kevesebb az esél, na de viszont nem törvényszerű. Simán megvan az esélye hogy elsőre vagy pár hónapon belül sikerül. 😊


Pl.: Én 23 éves vagyok gyógyszert nem szedtem, sem én sem a párom nem dohányzunk ő 30) és mégis 5-6hónap alatt jött össze.

Viszont ismerek olyan párt aki 34 éves a párja 40 és kb egyből jött a baba.


Szoval mégha nem is egyből jön, ne keseredj el, minden hónap új remény. De őszintén kívánom hogy már most sikerüljön!😊

2018. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!