Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki egyetlen...

Van itt olyan, aki egyetlen alkalom után lett terhes?

Figyelt kérdés

Másfél héttel a menzesz előtt kicsit összemelegettünk a férjemmel, és nem használtuk a pesszáriumot a nagy hévben :)

Még 3-4 hónapig nem próbálkoznánk, de azért kattogok rendesen, hogy mi van ha... azért használjuk inkább rendesen a pesszáriumot mostantól, legalább a felújítással legyünk kész.

Sokat olvasok fórukokat, mindenhol írják, hogy hónapok kellettek a teherbeesésez.


Sokan vannak, akik sok ideje vannak együtt a párjukkal, hormonos cuccot használtak, mégis első alkalommal teherbe estek? :)


2019. szept. 3. 20:55
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat a fogalmazásért, visszaolvastam, mobilon pici képernyőn nehéz írnom :(
2019. szept. 3. 21:00
 2/16 anonim ***** válasza:
A második fiam egyetlen olyan aktusból fogant, amikor elment bennem a párom védekezés nélkül peteérés előtt 3 naopal. Utána csak 2x voltunk együtt és gumival. Amúgy terveztük a tesót, de akkor meg kérdéses volt a ház kerdés, megis egymásnak estünk. Így meg is lepődtünk, hogy elsőre sikerült, mert a nagyobb is 2-3 hónap után érkezett.
2019. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az első lányom egyetlen "úgysem jön össze azonnal" aktusból fogant 😀
2019. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki egyetlen együttlétből lesz terhes :-D
2019. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van ha gondoszkodni akarunk :D De nem akarunk.

Én is egyből,első alkalommal terhes lettem,bár mi terveztük de azt hittük,sokat kell majd várnunk. Hát..2 hétre rá ott virított a pozitív teszt. (Utána munkaügyi okokból nem is voltunk együtt.Előtte pedig még védekeztünk)

2019. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mindkét gyermekünket elsőre sikerült összehozni..a naggyal 2o évesen, a kicsivel 30 évesen. 9 éve vagyunk együtt a párommal, hormonos cuccot 24 évesen szedtem másfél évig, de nekem az nagyon nem tett jót. Amúgy szerintem a legtöbb ilyen fórumra azok írnak akiknek nem sikerül rögtön, csak hónapok, évek múltán, hogy kibeszéljék magukból a problémáikat és sorstársakat találjanak...sokan vannak azok is akiknek véletlenül sikerült vagy az első éles hónapban.
2019. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem 20 hanem 29 elírtam bocsi
2019. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Barátnőméknél

2 védekezésmentes aktus volt igaz.. De az egyik lehetetlen időpontban.

Nekünk kellett pár hónap, de amikor sikerült. 3-szor voltunk együtt szintén felújítás miatt.

1 mensi utáni nap, mensi utáni 4. Nap, majd a köv mensi várható napja előtti nap.. / utóbb tudom hogy előtte peteérés után voltunk vagy túl korán együtt)


Szóval ha az a nap pont az a nap amikro együtt kellett lennetek, akkor simán lehet belőle baba

2019. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én.

Mi korán kezdtünk próbálkozni, hátha nem jön össze, erre 1 alkalom volt. 38 hetes voltam mikor költöztünk :D

2019. szept. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mi nem terveztük, el se ment, csak próbálkozott, fogamzásgátlót is szedtem, bár le volt járva( amit utólag tudtam meg), és mégis terhes lettem.


Nem volt nehéz kitalálni, mikor fogant, mert 3 hetente tudtunk találkozni..

2019. szept. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!