Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez tünet lehet vagy mitõl van?

Ez tünet lehet vagy mitõl van?

Figyelt kérdés

Kb a 9-10 dpo n vagyok ma. Múlt hét végén volt egy kis felfázásom, fájdalmas vizelés. De ülõfürdõvel és gyógyszerrel kezeltem, hétfõn már nem volt tünet.

De tegnap megint nagyon sokat jártam wcre, állandóan mintha tele lenne a hólyagom. Estefele kis vért is láttam. De csak picit volt kellemetlen. Most is 10 percenként pisilek de nem fáj. Megint felfáztam volna? Hát már ettōl ki vagyok. Vagy lehetne terhesség jele? Köszönöm



2019. szept. 7. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem terhesség tünet.
2019. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus felfázás/hólyag hurut/vese gyulladás tünete.

Fájdalmas és kellemetlen lesz ha rosszabbodni fog, mindenképp kezelést igényel!

2019. szept. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyógyultál meg rendesen az előzőből.
2019. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább felfázásra gondolnék ilyen sűrű wc használatnál.Menj el minél előbb dokihoz, főleg ha zavaros a vizeleted.Én anno úgy fel voltam fázva, hogy 2 percenként vécére jártam, nem fájt csak konkrétan nem bírtam elmenni az orvosig.:) Eszembe nem jutott, hogy terhes vagyok.
2019. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Természetesen kezelem, nem hülye vagyok. Még mindig sokat járok de nem fáj. 3-5 nap múlva jön meg elvileg.

Viszont ma ugy faj a mellem a mozgasra, de hozzaerek nem faj. Viszont alatta, felette, oldalt mintha izomlazam lenne pedig semmi megeroltetot nem csinaltam amitol az lehetne. Es nem szokott fajni.

Maga a mell nem, csak korulotte mindenhol nem tudom hogy leirni 🤣

De par nap es ugyis lesz valami. Csak idegesito mert nem tudok hason fekudni 🤔

2019. szept. 8. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!