Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem korai tunet? Ma reggel...

Nem korai tunet? Ma reggel ota iszonyu hányingerrel és fáradtsággal kuszkodok, alig birok felállni mert émelygek! 18. cn.

Figyelt kérdés
A petečrčs a 10-rol 11.-napomon volt.A hom čs a huvelyvŕladčkbol megŕllapitva!Nagyon rosszul vagyok!feszul az alhasam čs iszonyuan čmelygek.Mint aki mŕsnapos!
2008. nov. 15. 20:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Senki nem tud segienI?Lètezne ,hogy ilyen hamar rosszul legyek?
2008. nov. 15. 20:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom sok minden lehetséges. Nekem 28 naposak a ciklusaim, tehát a papírforma szerint hónap közepére tehető a pé. Ehhez képest tegnap teszteltem pozitívat, mert mikroszkóp segítségével kiderült, hogy mensi alatt is volt peteérésem. :) Ha Nálad is ez a helyzet, akkor egyáltalán nem korai.
2008. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi ez a 18 cn.valami kód?honnan tudhatnánk a választ,ha te sem tudod!Ha meg lelki megnyugvásra vágysz akkor rossz oldalon keresgélsz!
2008. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy az elmúlt napban mi ez az ellenségeskedés, miért ne várhatna lelki megnyugvásra itt? Épp azért kérdez az ember, hogy esetleg megnyugodjaon, hogy más ia volt már ilyen helyzetben és neki baba volt... Itt javarész mindenki babára vágyik... És segítünk egymásnak!!! És nem lehetnek még koraiak, mert nagyon sokan, már pár nap múlva megérzik, hogy valami más, hogy most valami nem olyan mint máskor. És tünetek is jelentkeznek. Persz sajnos van olyan, hogy a tüntetek csalnak, de akkor se kell elkeseredni...
2008. nov. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves ketteske!Nem tudom miért kellett egyáltalán válaszolnod a kérdésemre!??Miért kell ilyen undoknak lenni?Ha nem érdekel miért olvastad el ezt a kérdést?Miért kell bántani,megbántani más embereket?A cn.=ciklusnap:)!Remélem én hasznos választ adtam Neked!

A Többieknek öszönöm széppen a segitséget!

2008. nov. 19. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!