Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Escapelle esemény utáni...

Senki12345678 kérdése:

Escapelle esemény utáni tabletta után lehetek terhes így?

Figyelt kérdés

Barátommal péntek éjfél körül fekudtunk le. Megnézte a gumit elméletileg nem volt vele gond. Másnap (szombat ) reggel is lefeküdtünk olyan 9korul.

Szombat este elmentem pisilni és észrevettem hogy van bennem egy gumi darab. 1-masfel orán belül futottam a kórházba esemény utanit kerni. Vasárnap reggel 8-fel 9korul vettem be éhgyomorra mert aznap este már ittam. 3 óra elteltével kis görcsök léptek fel, azon a napon elég fáradékony voltam és ma fájt a fejem, hajnalban gorcsolt kissé a hasam és fehér krém szerű folyásom van. Lehet ez terhesség jele? Vagy valami?


( Az aktus a menstruáció 5.-6.napjan történt bár már annyira nem véreztem, az 5.nspjan max egy kicsit 6.on már nem igazán).



2019. szept. 9. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Terhesség jele a második napon? Szerinted?

Ennyi agyi kapacitással nem kéne szexelned.

2019. szept. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Terhesség jele??3 nap után?

Előbb talán tessék tájékozódni,mielőtt szexelni kezdünk!

2019. szept. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mennyi az esély így a terhességre?
2019. szept. 9. 16:25
 4/5 anonim válasza:
63%
Akár pénteken, akár szombaton történt a baleset mindenképpen belefértél a 72 órába amíg hat a tabletta, szóval szerintem ne izgulj. Amiket leírtál valószínűleg a gyógyszer mellékhatásai.
2019. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kevés esélyt tippelnék a terhesség re, esemény utáni tabletta nélkül is.
2019. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!