Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan működik az esemény...

Hogyan működik az esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés

Sosem kellett ilyet bevennem, így hát csak olyan információim vannak, amit itt ott hall az ember.

Én úgy tudom, hogy utána megjön, és így nem tud beágyazódni

Ezáltal nem lesz terhes az illető.

De mi van akkor, ha valaki mondjuk már a menstruáció ja végén tart,alig verzik már. és védekezéa nélkül szexel,elélveznek benne

Szóval ha ezutáni nap a nő bevesz egy esemény utáni tablettat akkor mi van? Újra megjon neki? Mikor még szinte el sem múlt? Mi válik le olyankor, ha épp most fejeződött be a megvastagodott méhnyálkahártya levalasa?


Nekem valahogy úgy jön le, hogy alapból nem valószínű hogy teherbe esne.


2019. szept. 12. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Nem jön meg tőle,csak akkor ha éppen ott lenne a menszi ideje,de az sem a gyógyszertől. Egyébként a sok hormon nagyon össze tudja zavarni a ciklust.
2019. szept. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Keslelteti az ovilaciot kb 5 nappal, igy elpusztulnak a spermiumok mire kilokodik a termekeny petesejt. Ha mar volt ovulacio, akkor semmit nem er.
2019. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ertem. Köszönöm szépen
2019. szept. 12. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!