Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt köztetek aki nagyon rá...

Volt köztetek aki nagyon rá volt görcsölve a baba témára és így nem sikerült, mikor nem foglalkozott vele akkor sikerült?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyit számítana a rágörcsölés?
2019. szept. 14. 07:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Olvastam,hogy akiknek nem jön a baba lombikra mennek vagy örökbe foogadnak és utána egyböl sikerül teherbe esniük,és hogy ez azért van,mert megnyugodtak,nem gondoltak rá. Hát nemtudom,minden esetre probálom én is hanyagolni a témát,hátha nekem is ez lehet a probléma. Köszönöm a válaszokat! :)
2019. szept. 14. 10:59
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte nagyon rágörcsöltem és kerestem a tüneteket, hogy de biztosan terhes vagyok és egyebek. A második hónapban mondtam magamnak hogy ez nem normális és nem is egészséges, abban a hónapban teljesen elengedtem a dolgot, nem foglalkoztam vele. Úgy álltam hozzá hogy ha nem sikerül akkor sincs baj mert legalább ez a nyár még a kettőnkké lesz, és lám ebben a hónapban lettem terhes. Úgy hogy egyertelmű jelei voltak, de mindig valamire fogtam hogy biztos már megint be beszélem magamnak.
2019. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz, mint 12-nél! Első három próbálkozós hónapban folyton lestem a telefonos applikációt, össze-vissza számolgattam mikor lehet ovu, 2. És 3. hónapban ovu teszteltem is, aztán azzal idegesítettem magam, hogy az LH teszt nem volt egyértelmű pozitív...gagyi netről rendelős one step volt.

Most a 4.hónapban letojtam az ovu tesztelést, nem figyelgettem magam, csak együtt voltunk kb 2-3 naponta mikor kívántuk egymást és szedtem a vitaminom.

Az sosem fog kiderülni, hogy volt e ennek pozitív hatása, vagy amúgy is sikerült volna, de tegnap pozit teszteltem ❤️🍀


29N

2019. szept. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) köszi a válaszod! :)
2019. szept. 14. 15:35
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve rá vagyok gorcsolve és semmi . Feladom !!!

Be bookingoltunk egy nyaralást jövő augusztus végére koncentrálok dolgozom stb Nem érdekel !

Majd szólok neked hogy jön össze a nem görcsölés :D

2019. szept. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Én is ebben a cipöben járok :D

Én is szólok hogy sikerül a nem rágörcsölés :D ciklus elsö felében még csak-csak sikerült nem rágörcsölni,a második feléről ezt nem mondhatom el :)

2019. szept. 14. 22:35
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hazàrozottan! Két vetélés/ missed ab utàn akkor lettem terhes, amikor sikerült elengednem a témàt és nem görcsöltem azon minden hónapban, hogy nehogy megjöjjön.
2019. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2019. szept. 15. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!