Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláciòs teszt, ultrahang,...

Ovuláciòs teszt, ultrahang, terhességi teszt. Baba lehet a dologban? Bövebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok

8napja késik a menszim a terhességi tesztek negativak, csináltam egy ovulációs tesztet ma amin erösödott a csík . Olvastam hogy jostesztként is lehet alkalmazni. Nem tudom mikor teszteljek ujból terhességi tesztel.

A házi orvosom 3nappal ezelött csinált egy hasi ultrahangot amiböl megàlapitotta hogy korai terhességröl van szó de még nincs elegendö hcg a vizeletben. Volt valaki hasonló helyzetben?? Elörre is köszönöm a válaszokat :)



2019. szept. 16. 02:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azt hittem már megvan az eredmény és úgy kérdezed. Nincs semmi baj, szerintem ez természetes, nekem is első baba egyébként és én is idegeskedek, pedig már a 2.trimeszterben vagyunk. Gondolom a megvastagodott méhnyálkahártyát látta. Nem mondott ko krétat hogy mi alapján mondja biztosra a várandósságot?
2019. szept. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Német az orvosom mivel németorszagban élek

En ugy ertettem a dokit hogy jol látható a petezsàk es abban mint egy rizsaszem ugy láttam én is az ultrahnagon es az az embriò lehetett.

Ne érts félre lehet nem jòl tudom

És ùjbòl kiirt hasi ultrahangra mivel a vaginálison még csak majd eztán lesz kimutatható. Nem értek nagyon hozzá és ezért forduötam hozzátok 😕 csütörtökön lesz az uh es jövöheten a nögyògyàsz

Én gondoltam valami hormonalis gondom lehet és kiderült h terhesség. 25L

2019. szept. 16. 12:40
 13/14 A kérdező kommentje:

Azt mondta korai terhességröl van szò ezért még nem mutathatò ki. És erös alhasi görcseim vannak /voltak

Mingyárt megjön érzés, sürü vizelési inger. Felfázàsra gondoltam igazàbòl, megszakitasos modszerel voltunk eggyüt , nem terveztem. Tudom hogy ez nem védekezés,a baba termeszetesen nem lenne gond csak picit vártam volna vele

Egészséges fiatal nö vagyok és ezért ijedtem meg a menstruáciòm elmaradàsakor

2019. szept. 16. 12:44
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vaginális UH-val sokkal jobban látta volna a babát, mint hasival de orvosa válogatja. Ha nagyon görcsölsz vegyél be magnéziumot, használ rá. Viszont olyan napi 2x1 vagy 3x1 ami rendben van. Ha esetleg hasmenés lépne fel nálad akkor csökkentsd az adagot mert lehet a túl aok magnéziumtól is.
2019. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!