Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor mire számíthatok?

Ilyenkor mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Augusztus 3. bolt az UM napja. Ciklusaim hosszúak. 34-35 naposak. A nem várt napja szept 6. Nem is jött meg. Aznap 2 teszt is pozitív lett. Romed és clearblue. Romed halványabban mert az 25ös. Hihetetlennek tűnt ezért csináltam egy vizeletsugaras x-epilt iis ami szintén pozitív lett halványan ez is 25ös. A halvány csíkok dacára csináltam egy digitálisat. 1-2 hetet írt ki. Na most vélhetően akkor az augusztus 20. héten foganhatott. Kislányom is középidőn túl fogant. Akkor igazából olyan 4+ terhesnek kène lennem. Lassan 5.

Tegnap viszont a ciklus 40. napján este egy ici pici rózsaszínes-barnás folyást találtam a tisztasági betéten. Felhívtam az orvost,mert még ultrahangon nem voltunk ugye, és ő egyből beparancsolt a kórházba,de ő nem tudott bejönni sajnos így az ügyeletes orvos vizsgált meg. Nagyon lekezelő volt és mogorva,csúnyákat mondott. A lényeg a lényeg,hogy hasi ultrahangot csinált. Terhességet nem látott se méhen belül se kívűl. A papírra azt írta: rendes nagy uterus, vaskos endometrium 23mm

Dg.: korai graviditas?

Kérdésem az lenne hogy van esély hogy ez a kismanó ha félig meddig ottvan ott is maradjon? Görcsölni nem görcsölök.

Ez a méhnyálkahártya vastagság terhességre utalhat?

Hüvelyi ultrahanggal többet láttak volna? Ma reggel felhívom majd az orvost,de addig is tapasztalatokra lennék kíváncsi. Volt e valaki így?

Köszönöm



2018. szept. 12. 07:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Kémiai terhesség, a vastag nyálkahártya pedig azt jelenti, meg fog jönni.
2018. szept. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%

Meg nem kell semmit latnia! A nyalkahartya jo.

Miert lenne egybol kemiai terhesseg??!

Ha digitalis 1-2 hetet irt akkor varni kell es majd latszodni fog, csak addig nehogy atmenjen vetelesbe a a barnazas miatt.

Igen huvelyin azert tobbet latni...

Kerhetnel progi potlast mig ki nem derul mi a helyzet

2018. szept. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm második. A tegnapi doki nem írt semmit fel. Remélem ma sikerül valamit intézni.
2018. szept. 12. 07:43
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Szia! Ne izgulj, ez hasi UH-hoz korai. A diagnózis is erre utal. A vérzés nem jelent automatikusan vetélést, főleg hogy minimális volt és nem is piros.

azóta jelentkezett vérzés?


A vastag nyalkahartya pedig terhességre utal. Ha nem lenne vastag nem tudna beagyazodni a megtermékenyített petesejt.

2018. szept. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Este utána még egy nagyon pici volt kb körömnyi. Azóta semmi.
2018. szept. 12. 08:32
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Akkor főleg nyugi:)

Majd írd meg mi volt a dokinál, én nem hiszem hogy kémiai terhesség lenne.

2018. szept. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Voltam. Hüvelyi ultrahangon petezsák még nem látható.

Hcg vizsgálatra küldött. Le is vették a vért. Pénteken megyek újra levetetni. Szombaton kell telefonálnom a dokinak.

Hát nyugodtabb nem lettem. De a remény még megvan hogy minden rendben lehet.

2018. szept. 12. 10:16
 8/14 A kérdező kommentje:
És ez a doki 13mm-nek látta a méhnyálkahártyát. Az is jó lehet ?
2018. szept. 12. 17:23
 9/14 A kérdező kommentje:

Az első hcg véreredmény 63,5

Szurkoljatok hogy növekedjen. Holnap megyek újra. Szombaton lesz eredménye amit majd a doki mond meg.

2018. szept. 13. 11:41
 10/14 A kérdező kommentje:
Méhen kívüli volt.
2018. szept. 17. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!