Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után, akinek...

Pozitív teszt után, akinek leesett a testhője, utána minden esetben megjött?

Figyelt kérdés

Nemvárt napján teszteltem először pozitívat, halványan ugyan. Rá két napra erősebbet. A mindjártmegjön érzés megvan, ami nem is aggasztana, mert sokan beszámoltak arról, hogy ez az érzés akár az első trimeszterben végigkísérte őket. A testhő leesése viszont aggaszt. Alapból nem magas a testhőm, 36.2-36,4. Ovulációnál is 36.6-7. a max. Vasárnap 36.9 volt, ma reggel viszont 36.3. (Vasárnap fél8-kor mértem, ma viszont 6-kor (munkanap van).

Aggódjak? Tapasztalatok érdekelnek.

(Orvoshoz szerintem felesleges mennem, semmit nem látna, max. elkérné a 12 ezret és mondaná, hogy menjek vissza két hét múlva. Holnap reggel újra tesztelek.

Köszönöm a válaszokat!



2019. szept. 16. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Nyugodj meg, ne méregess tovább, örülj egy picit a pozitív tesztnek.


Ha vérzést tapasztalsz, doki. De ha nem, akkor nincs gond, nyugi. Két hét múlva menj orvoshoz.

2019. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Mindhárom terhességnél AZONNAL abbahagytam a hőmérőzést a pozitív teszt után, pont hogy ne éljem át azt, ami te. Amíg nincs vérzés, semmi ok az aggodalomra, a stresszel ártasz most a legtöbbet magatoknak.
2019. szept. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe se jutott megmérni a hőmet. Van két pozitív teszted, miből gondolod, hogy meg fog jönni? Bennem fel sem merült.
2019. szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van benned HCG, ami erősödik: tehát terhes vagy.

Hőmérő ide, vagy oda.

Ha nem vérzel, akkor a baba ott fog maradni két hét múlva is, amikor mehetsz már orvoshoz!

2019. szept. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!