Ovulációm volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 17-én csináltam egy ovulációs tesztet. Majdnem olyan erősségű volt a vonal mint a kontroll csík. 18-án halványabb. Ma már csak a kontroll csík látszott. 16-án voltunk együtt a párommal. Szerintetek lehetséges hogy összejött a babó? Sajnos a menstruációm össze vissza jön meg soha nem tudom mikor van ovum. :-( viszont nagyon szeretnénk babát.

Tapasztalatok? Vélemények? Köszönöm előre is :-)


2019. szept. 19. 15:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 11-én és 14-én is voltunk együtt. Tegnap óta szúrkál a hasam alja, és néha fáj is. Mint az első gyermekemnél. Most pl a fejem is fáj, és közbe hányingerem is van.
2019. szept. 19. 15:35
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Edes Istenem es ennyi ésszel szülnek...🤦‍♀️🤦‍♀️


Kérdező, egyetlenegy bunkó kommentet nem olvastam, csak reálisat. Hogy a jó édes piklibe tudná itt bárki is, hogy sikerült e vagy sem? Lehet igen, lehet nem, 2 nap telt csak el azóta, és az se fix, hogy tutira akkor volt ovud.

2019. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a negatív komment? Hogy ezt csak jósolni lehet? Vagy az, hogy három nappal az együttlét után nincsenek terhestünetek?

Sajnálom ha neked ezek bunkó, negatív válaszok, de ezek az igazságok.

2019. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha már öten mondjuk, hihetnél nekünk :/
2019. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiába jelentgeted és törölteted a többi kommentet, nekik volt, van igazuk.
2019. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég hogy a tudásod felnőtt anya létedre a béka feneke szintjét nem üti meg, de még annyira gyerekes is vagy, hogy törölteted a neked nem tetsző válaszokat.

Együttlét után pár nappal nem lehet érezni tüneteket. Az általad említett fejfájás, hányinger, szédülés kombó meg jóval a nem várt menzeszt követően jelentkezik csak. Alapvető dolgokkal nem vagy tisztában, mikor lehet beágyazódás, mikor van menzesz, miért van tünet stb.

Azt, hogy neked össze jön e gyerek azt mi nem tudjuk, ugyanis nem látunk beléd.

2019. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha már van gyereked tudhatnád, hogy a beágyazódáshoz nem 2 nap kell,ennyi idő alatt még oda se ért ahol be kéne ágyazódnia.

12 nap kell hozzá kb,és utána sem jönnek rögvest a tünetek.

2019. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Szia. Probald majd ki a clearblue digi ovu tesztet. Ott nem a csikok szamitanak, hanem h mosolygos fej legyen. Egyertelmu h mikor van az ovud.
2019. szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha 17-én volt pozi az ovu teszt és 18-án már halványodott, akkor 18. az ovuláció napja, a 16. pont jó lehet, de sajnos nem ilyen egyszerű teherbe esni. Ha mindenkivel minden rendben és jó időben vannak együtt akkor csak maximum 25% az esély.


2 nappal ovu után még csak az ovulációt érzed, leghamarabb 9 nap után érezhetsz bármit is, addig még nem történik meg a beágyazódás. Kicsit olvass utána, mert érdekes ez az egész :) Jó tudni is :D Türelem türelem :)

2019. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!