Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérésem elsö és màsodik...

A peteérésem elsö és màsodik napjàn voltam a baràtommal. Nem védekeztünk. Babát szeretnének . Most probálkoztunk elöször. Nem tudom mekkora esély a teherbe esésnek ha csak kétszer voltunk együtt?

Figyelt kérdés

Az aktus kb 10-11 napja történt. A nögyogyasznal ma voltam rutin vizsgálaton persze erröl beszámoltam neki. Azt mondta ilyen koràn ö semmit sem lát és jövöhéten probàlkozzak terhességi tesztel. Különben egészséges làny vagyok cisztáim sincsennek a ferjem ugyanugy egeszséges.

Kicsit izgulok mert erre csak most került sor. De valamiért ùgy érzem hogy ez most nem fog egyböl összejönni



2019. szept. 23. 13:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igen. De olvastam hogy a spermiumok több napig életben maradnak tehat ha nem maradtam le a peteérésemröl akkor van esélyem . :) mint ahogy az elöszö vàlaszolò megirta 50-50%
2019. szept. 23. 13:47
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekünk mindkétszer az első éles aktus után sikerült. A "nagy"lányom fixen tudom, mert abban a hónapban csak 1szer tudtunk együtt lenni és menzesz napján már ott is volt a pozitív teszt 🙂 itt a gyakorin azok vannak többségben akiknek nehezen jön össze, de sokan vannak azok is akik nem vártak annyit🙂
2019. szept. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Mi is elöször voltunk most együtt. De ha màr a nögyogyasz azt mondta hogy nem lát terhességet vagy tul korai is hogy làsson valamit elhiszem neki. Nem nagyon reménykedhetek . :)
2019. szept. 23. 13:54
 14/20 anonim ***** válasza:
Szia teszteltél már,sikerült a kis babóca?
2019. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Szia

Nem teszteltem még még nem volt rá merszem.

Kicsit félek is

Ami feltünt hogy ma sirtam még a munkahelyemen is ilyen soha életemben nem fordult elö!!és szégyenlem is magam

De nem tudtam megàllitani csak ugy jött és ment is

A melleim anyira érzékenyek hogy már ha megyek is fáj!!

Lehet hogy tényleg baby lehet??

Fogalmam sincs már

2019. szept. 27. 21:55
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelj ha nem jön meg.

Mindenkép..Nekem még várnom kell,de annyira türelmetlen vagyok már.

Hány napja késik?

2019. szept. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem kesik . Még négy nap . :)
2019. szept. 29. 15:28
 18/20 anonim ***** válasza:
Akkor várd meg amíg késik,vagy legalább a nem várt napját és akkor tesztelj,utolsó válaszoló voltam szoritok neked írj még
2019. szept. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Pozitivat teszteltem
2019. okt. 2. 16:32
 20/20 anonim ***** válasza:

gratulálok jo egészséget és örömteli babavárást kívánok nektek..

utolsó válaszoló voltam

2019. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!