Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből a hőgörbéből mit lehet...

Ebből a hőgörbéből mit lehet kiolvasni? Lehet belőle baba?

Figyelt kérdés
Csináltam egy tesztet, de nagatív, lehet hogy korai volt még.....vasárnapra nagyon nem várom:). Szerintetek van esélyem egy pozitív tesztre? Mikor csináljak újat? [link]
2010. júl. 15. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Már láttam a görbédet. :o)

Én írtam, hogy szerintem csak a 15-16 nap körül volt az ovud.

Együttlét jókor, de túl korán teszteltél.

Véleményem szerint a 9-10 dpo-n vagy. A beágyazódásig 7-12 nap az út, és utána 1-2 nap, mire elegendő HCG termelődik, amit már kimutat a teszt.

Elhiszem, hogy izgatott vagy, de várj még 3-4 napot.

Persze ha sok teszted van otthon, csinálhatsz minden reggel, de szerintem inkább próbáld elfoglalni magad mással, úgy gyorsabban telik az idő. :o)

Szurkolok!

2010. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hú de szép görbe....4 nap múlva csinálj, sok szerencsét!
2010. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jajj de aranyosak vagytok! Nagyon izgulok, de hallgatok a józan eszetekre:):):), és csak hétfőn tesztelek. Nagyon remélem hogy pozitív lesz! És elfoglalom magam:)További szép napot!
2010. júl. 15. 14:23
 4/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Szerintetek bíztató a görbém már? Holnap ha nem jön meg csinálok tesztet. X epil tesztem van itthon, ha esetleg megint negatív lesz , akkor milyen tesztet használjak? Mit ajánlanátok?
2010. júl. 18. 08:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha belinkeleld látjuk is:)
2010. júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1000 bocsi:). Így tényleg jobban tudtok segíteni:):):) [link]
2010. júl. 18. 10:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Hú de szép, újra elkezdett emelkedni. Simán lehet belőle baba, holnap reggeliből csinálj, jó lesz az X-epil szerintem. Írd meg feltétlen.
2010. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De ha mágis negatív lesz a Qupido érzékenyebb.
2010. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!