Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok olyanról, aki erőszak...

Tudtok olyanról, aki erőszak következtében lett terhes, ennek ellenére mégis megtartotta a gyerekét?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy ők gondolkodás nélkül abortálnának, mert nem akarják, hogy a gyerekük arra az alakra emlékeztesse őket, az erőszakot elkövette rajtuk.

2019. szept. 27. 19:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos én is erőszakból lettem terhes,de megtartottam,így lett egy kisfiam. De attól függetlenül,hogy erőszakból fogant,úgy szeretem,mintha normális úton lettem volna terhes...hiába emlékeztet a múltra az a gyerek,ő nem tehet arról,hogy velem mik történtek...így nem is éreztetem vele,mert a legártatlanabb lélek a világon.
2019. szept. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
2x erőszakoltak meg életemben.Én meg is öltem volna magam ha két ilyen féregtől lett volna gyerekem.Nem tudtam volna elvonatkoztatni.
2019. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A nagymamám sógora egy orosz katonától lett. Őt az anyja és annak férje felnevelte, de az anyja ridegen bánt vele. Ugyanakkor ő a mi családunk értékes és szeretett tagja lett, boldogan élt. A húga és annak családja is nagyon szerette.
2019. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
Sokan vállalják így a gyermeküket, például Paula Peyton, aki egy amerikai életpárti aktivista. Jennifer Christie is így tett, és Laura Ní Chonghaile. Van egy Unbroken Ireland nevű szervezetük is. Olyan erőszakból fogant babákat is megszültek, akik mostmár hírességek, például Rebecca Kiessling egyetemi oktató, Ethel Wathers énekesnő. Vannak, akik örökbeadják erőszakból fogant gyermeküket.
2019. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám 18 évesen vett be esemény utáni tablettát, akkoriban kezdtek ezek megjelenni. Ennek 47 éve.
2019. okt. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!