Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez halvány pozitív...

Gyak.kérd. kérdése:

Szerintetek ez halvány pozitív? Van még időm mensiig de nagyon fájnak a melleim és fáradt vagyok ezért csináltam ma reggel

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2019. okt. 1. 10:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Hat ez eléggé pozitívnak tűnik.
2019. okt. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az csak a reagens helye amit látsz.
2019. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a második képen baromira halványan látszik vmi de tényleg halvány. mikorra kéne megjönnie?
2019. okt. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz akkor 6-án
2019. okt. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

Sok az accountod?


Ez negatív.

2019. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez egy korai halvány pozi teszt amiből még mensi is lehet (kémiai terhesség) Ha nem lenne tüneted, nem teszteltél volna, és lehet nem is tudnál a létezéséről. Sajnos ilyenkor még simán sikertelen is lehet, minden esetre valami elindult. Sajnos ilyenkor csak reménykedik az ember, két nap múlva tesztelj újra, ha erősödés látszik, kezdhetsz reménykedni, ha nem akkor ennyi volt. Ugyan ezt a fajta tesztet használd, hogy lásd a különbséget.


Türelem, és ezt inkább vedd még negatívnak, akkor is, ha látsz rajta valamit.

2019. okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Hát ez negativ még.
2019. okt. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Látom, amire gondolsz. Szerintem is bármi lehet, de nekem egy hangyányival volt erősebb a nemvárt napján ugyan ez a teszt. Javaslom, hogy csinálj egy Predictor Early-t az biztosan kimutatja :) Drukkolok :)
2019. okt. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is látom, szerintem is pozitív, de nagyon korán teszteltél még, tudod, ebből még bármi lehet. Várd ki a nem várt napját.
2019. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha X-Epil, akkor szerintem negatív.
2019. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!