Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestantól másnak is volt...

Utrogestantól másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Hétfőn volt inszeminációm és a dokim utrogestant írt fel. Azt olvastam, hogy többeknek fehér folyása lett tőle, nekem nem igazán van ilyen, de szex közben elég bőséges fehér cucc képződik. Nem olyan rendes mint máskor, hanem fehér és sűrű. Lehet az utrogestantól van?

2019. okt. 2. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Sz maga az utro vivőanyaga js


Az folyt ki nekem szex nkül is

/ nekünk nem javasolták a szexet/

2019. okt. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mondták,hogy ne szexeljetek?
2019. okt. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy hétfőn este és még kedden este legyünk együtt. Azt értem, hogy az utrogestan külső rétege oldódik fel és az lehet az a fehér folyás csak hát nem valami guszta.
2019. okt. 2. 07:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a lombik után 12. hétig napi 3x3-at kellett feldugdosnom...nah az már tényleg idegesítő volt a végére. Plusz Prolutex-szel szúrtam magam napi egyszer. De az ember tudja, hogy valamit valamiért. :)
2019. okt. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen 😁 nekem napi 3x2-t írt fel a dokim. Remélem meghozza a várt eredményt😊
2019. okt. 2. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!