Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a héten?

Ki nem várja a héten?

Figyelt kérdés
Ti mit éreztek? Nekem tipikus meg akarna jonni érzésem van de mikor teherbe estem akk is ezt éreztem. Csak akk sajnos elment a baba 😔
2019. okt. 3. 16:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia igaz én 13 nap mulva nem várom de nekem is van meg hol bal jol jobb oldalt szurkál.

Szoritok :)

2019. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én jövő hét vasárnapra, bár valószínűleg nem a mi hónapunk lesz, mert a jó időben nem tudtunk sajnos együtt lenni napokig, így jött ki a lépés. De ezeket a kérdéseket mindig követem, szeretek a kerdezokkel együtt izgulni. :-) Szorítok nektek :-) J.
2019. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Èn most szombat-vasárnapra nem várom. Az első inofolicos hónapom. De fogalmam sincs mit gondoljak. Alig èrzek valamit. Nèha kis szurkálás, ès a cicim is èppen csak egy kicsit èrzèkeny. Ilyenkor már sokkal rosszabb szokott lenni. A hőm mèg magasan van 36.8-9.

Viszont ma dèlelőtt már volt egy nagyon pici barna foltom a papiron:(

Mindegy, azèrt remènykedem mèg, hátha. Ez a 9.próbálkozós hónapunk.

Megy a drukk mindenkinek :)

2019. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Helosztok! Mindenkinek hajrá 😊 nekem még mindig a helyzet változatlan. Egyszer van enyhe mensi előtti alhasi érzetem máskor meg elmúlik. Fejem kovàlyok kicsit de a mellem egyáltalán nem érzékeny. Mondjuk sose volt az
2019. okt. 4. 10:33
 5/20 anonim ***** válasza:
Jelen! 11. dpo ma, keddre nem várom :)
2019. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én holnapra nem várom. Holnap reggel már csinálhatok tesztet?
2019. okt. 4. 19:06
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! Vezetsz görbét? Utolsó voltam.
2019. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem semmit nem nézek. Mikor előző alkalommal teherbe estem (elsőre am) akk is csak a tünetek miatt gondoltam h peteeresem van és akk voltunk többször együtt. Most is így csináltuk. Ha most nem jött össze akk lh teszteket fogok majd csinálni
2019. okt. 4. 21:40
 9/20 anonim ***** válasza:
Na, teszteltel??? Én ovu tesztet használtam meg görbét vezetek, úgyhogy tuti hogy ma vagyok 12 nappal Pé után... nem tudom megérne e tesztelni vagy felesleges.. csak 25-ős van itthon :( a hőm 36,9.
2019. okt. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Természetesen nem bírtam ki és előttem a tesztet, ami teljesen negatív lett 😅 nem is tudom mit hittem.. de legalább már nincs itthon teszt 😄 majd csak akkor veszek, ha késik 😄
2019. okt. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!