Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki hétvége környékén szeretne...

Aki hétvége környékén szeretne pozitívat tesztelni, csatlakozna hozzám, hogy együtt izguljunk? ;)

Figyelt kérdés
2. hónapja próbálkozunk, eddig csak has szurkolás van...

2019. okt. 13. 22:18
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én péntekre nem vártam, tegnap halvány pozitívat teszteltem. Nem hittem neki olyan halvány de mára erősebb sokkal 😊 9napja volt ovulációm. 2,5éve várjuk 🥰
2019. okt. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Kérdező, ne aggódj, ez még olyan korai, hogy elvileg nem is lehetnek tünetek. Hanyadik DPO-n vagy? Mennyi idősek vagytok?


Mi egy éve és 2 hónapja ”próbálkozunk”, akkor hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Amikor 4 hónap után csak egyszer véreztem egy nagyon picit, amit én nem mernék menstruációnak nevezni, kezdtem el kicsit aggódni. Persze szerettem volna babát és itt minden tünetet produkáltam. De aztán kiderült, hogy PCOS-em van. Reménykedtem/reménykedek, hogy ezt a fogamzásgátló váltotta ki és helyre jön, mert a szokásos tünetek közül az egyetlen ami van nekem, az a nem létező menstruáció. Már több mint 10 hónapja nem menstruáltam. Mivel még nagyon fiatal vagyok, ezért nem szerettem volna semmilyen meddőségi kezelést elkezdeni, de amikor 9 hónapja már nem menstruáltam eléggé mélypontra kerültem, szóval ez az első gyógyszeres hónapunk. Nagyon izgulok! És szorítok mindenkinek!


11-esnek gratulálok! ☺️

2019. okt. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok. Nekem leszakadnak a melleim, pedig sose fájtak, mensi előtt se meg semmikor se. A hőm is szép magas, ezeken felbuzdulva csináltam is egy tesztet reggel. Jó nagy negatív lett. 11 DPO
2019. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
3-as, 11 DPO-n még nem mindenkinek lesz pozitív a tesztje, ha jól tudom, még azért ne add fel :)
2019. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Nekem enyhe megjön hasfájásom van, valószínűleg az is fog lenni. Mindig ilyet érzek előtte.

2019. okt. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

11-es GRATULÁLOK! :)


1-es, ma vagyok a 12. dpo-n, de már érzem a görcsöket, úgyhogy 1-2 nap és megjön. Cicim is tegnap elkezdett fájni kicsit, de mindenhol ilyen őrült mellfájdalomról írnak, szóval ez is bukta :D


Amúgy nekem is PCOS szerű petefészket állapított meg a doki, IR kivizsgáláson még nem voltam sajnos.


Neked milyen gyógyszert kell szedned?

Én 2 hónapja kezdtem el a barátcserje, d-vitamin és E vitamin kúrát és a 45-50 napos ciklusomból első hónapban 28 naposat csinált. Ettől eltekintve viszont sajnos nem tudom, hogy egyáltalán van-e peteérésem. Ha most nem jött össze a baba, akkor jövő hónapban peteérés követésre megyek...



Csinált valaki még tesztet?

Tünetek valakinek? :)

2019. okt. 16. 09:02
 17/41 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok, épp most ülök IR vérvételen. Magánban persze. Ha már itt vagyok úgyis, kértem egy HCG vizsgálatot is.
2019. okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

7-es nekem is vannak görcsök, de amíg nem jön meg, addig van remény!


3-as, megy a drukk!

2019. okt. 16. 09:13
 19/41 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Kérdező, néztek nálad már hormon szinteket? Mert ez amit leírsz eléggé PCOS-nek hangzik, mondjuk lehet, hogy nem az, de én a helyedben ezt kivizsgáltattatnám.


Az orvos engem is kb 3 hete küldött el IR-es vérvételre, és szinte biztos volt benne, hogy azom van, és metformint akart adni, ami valami cukorbetegeknek való gyógyszer és csökkenti az inzulin szintet, de nem vagyok IR-es. Szóval letrozol-t kaptam, aminek elvileg peteérést kéne előidéznie. De ez viszonylag úgy meddőségi gyógyszer (eredetileg mellrák kezelésére használják) és ha jól tudom ezt még nem nagyon használják Magyarországon. (Külföldön élek.)

Ebben a hónapban kezdtem el hőmérőzni és a hőgörbém úgy néz ki, mint hogyha tényleg lett volna peteérésem. Nálam az ovulációs tesztek nem nagyon működnek a hormon zavar miatt.

2019. okt. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én holnap fogok tesztelni. Semmi tünetem, de szoktam barnázni mensi előtt 2-3 nappal és most semmi. Bizakodok
2019. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!