Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van remény a kisbabára olyan...

Van remény a kisbabára olyan pároknak is akiknél minden rendben de mégsem jön a baba?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, minden kivizsgálás megvolt mindkét félnél, van peteérés, átjárható minden, hormonok jók, sperma jó, szóval egéswzsége mindkét fél. Mit mondanak az orvosok, majdcsak összejön vagy segítenek teherbeesni? Van erről tapasztalatotok?
2008. nov. 16. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az az igazság hogy én olyanrol halottam sokat akiknek nemtalálták a baj forrását akárhogyan keresték is. általában akiknek 1 éven belül nemsikerül ottvalami baj csak van mert akkor összejött volna nem?Szoval keresni kell ha a doki nemtalálja más dokit kell kereni!Vannak akiknek csak ugy nemjön össze de mégsincs bajuk de ez nagyon ritka,és ez szerintem a legrosszabb mert lelki eredetü
2008. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg olyan is van,hogy mindkét fél egészséges,lehet is gyereke mindkettőnek,csak nekik egymástól nem lehet.Ez valami összeférhetetlenség,és nagyon ritka.Talán nálatok nem ez a helyzet.

Minden jót,és mielőbbi gyermekáldást nektek.

2008. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont így vannak ismerosomék: tobb orvosnál jártak, mindketten makkegészségesek, lehetett volna gyerekuk, csak így egyutt nem:(
2008. nov. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy vizsgálat hiányzik nekem azok közül amiket leírtál,bár lehet hogy volt csak nem írtad.Ez a PCT teszt.Amikor is azt nézik szeretkezés után mikrószkóp alatt hogy van e élő spermium a méhnyaknyákban.Nekem pl. ez a problémám hogy hiába minden eredményünk jó,spermaszám,átjárhatóság,hormonok,peteérés stb,ha a sperma sosem találkozik a petesejttel mivel még a méhnyaknyákban elpusztulnak.
2008. nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!