Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez halvany pozitiv?

Szerintetek ez halvany pozitiv?

Figyelt kérdés

Csinaltam egy tesztet reggel belepisiltem egy uvegbe majd ra kb 2 orara megcsinaltam a tesztet belole es mintha latnek egy csikot de lehet mar csak bekepzelem.... szerintetek pozitiv?

[link]



2019. okt. 15. 12:37
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom mindenkinek a valaszokat
2019. okt. 15. 14:47
 12/30 anonim ***** válasza:
25%
Negativ
2019. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a tesz nekem is így szokta mutatni

Elég drága de nem ér semmit ez a tesz

Olvass utána mennyi embernek mutatott már ilyen halvány tesztet és

Igen ez negatív

Sajnálom

Persze remelem nem lesz igazam

7 nap késes után már nagyon is szép csiknak kellene ott lenni .

2019. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
En pozinak latom .szurkolok. csinaltal azota masik tesztet ?
2019. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Még nem mertem félek a csalódástól de már van az orvoshoz időpontom
2019. okt. 17. 16:32
 16/30 anonim ***** válasza:
73%
Mi van ? Nem mersz tesztet csinálni, mert félsz a csalódástól cserébe max 5 hetesen inkább elmész az orvoshoz aki akkor sem látna semmit, ha terhes lennél? És akkor nem fogsz csalódni? Hány éves vagy?
2019. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Hű, ez így tényleg elég butaság. Előbb teszt, utána doki, ezt mindig így érdemes csinálni.
2019. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
21 eves vagyok gyereket szeretnek mar a ferjemmel es hidd el te is felnel a csalodastol ha tobb honapon keresztul mindig negativ a teszt akarhogy is probalkoztok.... nem tudom miert kell ilyen lekezelonek es bunkonak lenni....
2019. okt. 17. 21:09
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem sikerül, rá vagy görcsölve. Nekünk 11 hónap után sikerült. 4 hónap után les.zartam hogy sikerül-e. Ha késett nem érdekelt, már nem is csináltam tesztet, aztán 2 hetet késett, teszten azonnal 2 csíkos lett. És én 30 felett vagyok.

Egy év sikertelenség utan kezdj el aggódni! Szomszédunknak 4 èv után jött össze.


Ne idegeskedj, ne keseredj el, nem lesz jobb, hidd el.


Én sok szerencsét kívanok nektek!

2019. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
#17 vagyok. Két és fél év sikertelen próbálkozás és gyógyszeres kezelés után, hidd el, tudom hogy mit érzel. Nem voltam lekezelő, de tényleg logikátlan amit csinálsz. Az orvos első kérdése, hogy mikor volt az utolsó menstruációd, a második pedig az, hogy csináltál-e tesztet, és mi lett az eredménye. Nem bunkóság ez, csak józan ész.
2019. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!