Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez halvany pozitiv?

Szerintetek ez halvany pozitiv?

Figyelt kérdés

Csinaltam egy tesztet reggel belepisiltem egy uvegbe majd ra kb 2 orara megcsinaltam a tesztet belole es mintha latnek egy csikot de lehet mar csak bekepzelem.... szerintetek pozitiv?

[link]



2019. okt. 15. 12:37
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Egy elozo tesztem is halvany lett ez meg halvanyabb mint az elso es ezert felek csinalni meg.
2019. okt. 17. 22:47
 22/30 anonim ***** válasza:

Ha egyre halványodik a teszt akkor valószínű kémiai terhesség volt


Ne keseredj el ha nem sikerül, javaslom folsav, magnézium és e vitamin szedést, ezek segítik a teherbeesést, viszont ha több mint egy éve próbálkoztok akkor orvosi kivizsgálást.

2019. okt. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
74%
A terhességet nem menti meg, ha nem tesztelsz. Ha elmegy, elmegy. Ez benne van a pakliban, tudtuk kezdettől fogva. Ha nem tudod ezt feldolgozni, nem állsz készen a gyerekre. 21 vagy, még bőven ráérsz vele.
2019. okt. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az volt a kerdes hogy raerek e vagy sem kedves utolso..... majd en azt tudom es erzem hogy keszen allok-e .... a tobbieknek nagyon szepen koszonom a jo tanacsokat....
2019. okt. 18. 10:49
 25/30 A kérdező kommentje:
Egyebkent ma reggel teszteltem negativ lett. De verzes nincsen azota is kesik viszont fajdogal a hasam ugy erzem mimtha meg akarna jonni de nem jon....
2019. okt. 18. 11:01
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el elég sokat vártam a pozitív tesztre és rengeteg negatív lett, tudom hogy csalódás de jobb mint reménykedni, hogy hátha, mikor már egyértelmű hogy nincs mire. Ezért nem logikus nem csinálni ennyi késésnél. De ha most végre csináltál és sajnos negatív lett akkor valóban jó hogy elmész orvoshoz, mert lehet más a háttérben, amit ki kell küszöbölni
2019. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
76%
Vajon miert lettunk le pontozva akik azt mertuk irni egy full negative tesztre.hogy negativ ?! Akkor pozitiv igy Jo? Meg nyugodott lelked igy? ( Idiota) 😒
2019. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Vagy te az idiota kedves utolso ... tudod te mennyit szenvedek en hogy vegre sikeruljon?! Es hogy most is epp a korhazba fekszem?! Es hogy tudd terhes voltam de elveteltem
2019. okt. 29. 10:27
 29/30 anonim ***** válasza:

Sajnálom remelem jól vagy

Már nekem is volt egy vetélésem

Fel a fejjel

Minden rendben lesz

Meg kell nyugodnod

Hidd el csak az segít ha babát szeretnetek, hogy nem stresszelsz ra

2019. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Nyugodj le és ne görcsölj, ne agyalj folyton ezen. Engedd el, pihenj, mozdulj ki, hobbizz, stb.. nekünk is nehezen jött össze, mert egesz nap ezen kattogott az agyam. Egy èv után már les.zartam, ugy voltam vele, elmegyünk orvoshoz és ott segítenek. Következő hónapban késett a mensim es pozi lett a teszt!

Sok szerencsét kívánok neked! Jobbulást!

2019. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!