Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes lettem?

Lehetséges hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, megfázás miatt antibiotikumot szedtem és közben egyszer voltunk együtt a férjemmel védekezés nélkül. Ennek ma van 13 napja, ma barnás folyás jelentkezett, de nagyon kevés, lehetséges hogy beágyazódás?

Ha jön a baba sem probléma, mert már 30 évesek vagyunk mindketten, de persze nem így terveztük.


2019. okt. 16. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs beágyazódási vérzés!

Ha pozitív a teszted, és kimutatja az uh. na akkor vagy terhes!

2019. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos antibiotikumok gyengíthetik a tabletta hatását, igen. A pontos válaszhoz össze kell vetni a két gyógyszer betegtájékoztatóját, általában a foggátlókéban benne van, hogy milyen hatóanyagnál szükséges a kiegészítő védekezés. (Én régebben, amikor a háziorvosom felírta, akkor kérdeztem rá.) Szóval ennek függvényében igen, lehetsz terhes, ha pont olyan gyógyszereket szedtél.
2019. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha szexeltél, akkor lehetsz terhes.

Teszt, vérvétel, nőgyógyász fog tudni többet mondani.

2019. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!