Ez terhesség lehet?

Figyelt kérdés
Október 8-án volt peteérésem, éreztem is (szúrkálódás stb), október 22-ére írja a mensit. 35 napos a ciklusom. 1 hete lassan 5 percenként járok pisilni, és sokszor volt/van hányingerem (tudom hogy ez korai lenne még, de éreztem és érzem sokszor), folyamatosan éhes vagyok és fáradt és sokat is émelygek. Lehet baba gyanús? 2 napja enyhe pms tüneti görcsöket is érzek már. Nem beszélek be magamnak semmit, ezeket érzem, és csak azért kérdezem hogy ha esetleg valaki volt már így, az írja már le légyszi mit tapasztalt. Tudom hogy a sok pisilés korai lehet, de életembe nem pisiltem ennyit és főleg nem 5-10 percenként, közel 1 perceseket de van amikor majdnem 2 percig pisilek úgy hogy fele ennyit nem iszok ami kijön. Felfázva nem vagyok. Írjátok légyszi ki mit tapasztalt.
2019. okt. 18. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire korai tünetek nincsenek.
2019. okt. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Tuti, hogy csak bebeszéled magadnak...
2019. okt. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Azt a sima modorú mindenedet. Aztán ugyan mi nyomná a húgyhólyagodat szerinted, még ha terhes is maradtál ebben a hónapban..?
2019. okt. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Azt a kattant mindenségit... Már a kérdésből lejött, hogy egy ideggörcs vagy, de az a reakció. Gyá! Szegény baba, ha összejön, milyen anyja lesz. 🤦‍♀️
2019. okt. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!