Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a kalkulatorom szerint...

Ha a kalkulatorom szerint oktober 3. a volt a teherbeesés napja akkor körülbelül mikor lehetett az aktus? (Egy kis vicces de aranyos emlékkönyvet szeretnék csinalni a tesomnak aki babát vár.

Figyelt kérdés
Ezt az egy dátumot hallottam egy rövid beszelgetesenol.. nem tudja hogy a csalad egy resze mar tudja a nagy hort :) ezert nem kerdezhetek ra biztos 4 hetes lehet akkor most?
2019. okt. 18. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
😣😣😣😣
2019. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az aktus napjat o sem tudja egyepkent!! Mivel ilyen beszelgetes reszletet hallottam.. innen veszem hogy babat var
2019. okt. 18. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Az 15 napja volt... még a teszt sem biztos hogy kimutatja, ha össze is jött, úgyhogy szerintem ne nagyon híreszteld.

Bármit hallottál, nem biztos semmi.

2019. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt a beszelgetest hallottam amint valakivel telefonalt hogy “igen ma csinaltam tesztet es pozitiv .. majd kis csend es igen kalkulatron szamoltam ki a teherbeeses napja oktober 3.. gondolom elotte volt a baratjaval mert a teherbeeses napja alatt a fogantatast ertjuk.. mi legalabbis.. sokszor volt ilyen tema a csaladba a lanyok kozt es mindig igy ertettuk
2019. okt. 18. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már biztosra tudja, hogy babát vár, akkor ez nem valószínű, hogy a mostani aktusból fogant.
2019. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, most olvastam az előző hozzászólásod. Ezesetben azt tanácsolnám, hogy még ne készülj vicces ajándékkal, mert ilyenkor még bármi történhet. Plusz ráérsz majd akkor örülni, ha ők már bejelentették a nagy hírt.
2019. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom :)
2019. okt. 18. 21:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyepkent???

Jesszus...😬

2019. okt. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De mi lenne benne a poén? Ha nekem a gyerekvállalás kapcsán a szexuális életünk pontos dátumát taglalják, eléggé elképednék..
2019. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!