Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent? Valamivel nagyobb...

Mit jelent? Valamivel nagyobb uterus?

Figyelt kérdés

Szasztok! Kérdésem az lenne mit jelenet a következő: Rendesnél valamivel nagyobb utarus afv-ben .oldal környezet szabad.

Agusztus 5én menstruáltam utoljára.

Előre is köszönöm a válaszokat


2019. okt. 22. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Kissé megnagyobbodott előrehajló méh.
2019. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És nem vagy terhes? Vagy mi indikálta a kérdést pontosan? Elvileg a nagyobb és "felpuhult" méh a terhesség egyik jele. Csak most nem tudom eldönteni hogy nálad mi a helyzet?
2019. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos még én sem tudom csütörtökön lesz uh . Nőgyógyásznál ma voltam és ezt irta a papíromra. Teszteim nem olvashatóak mind el színeződik a digitálisa meg össze vissza villog hol negativat hogy 1+2 hetet mutat ezért is mentem dokihoz azt nem tudom hogy az andibiutikum kura közre játszhat e oktober 1 töl szedem aktilduo 875gm-st
2019. okt. 22. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Hazaikor még hatéves is vagy nem sokat látnak ilyenkor. Vérvétel nem lesz?
2019. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lesz talán pénteken persze uhtol függ az mit mutat de mar nagyon kíváncsi vagyok reggeli hányingerem van de azt be tudtam az antibiotikum kura mellék hatásának
2019. okt. 22. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!