Ez spontan veteles?

Figyelt kérdés

17en kellett volna meg jonnie,de nem jott csinaltam tesztet ami szep pozitiv lett.

Tegnap 4 nap keses utan megjott a menstruaciom,gorcseim nem nagyon vannak a verzes egy kicsit erosebb a meg szokottnal.

Ma is csinaltam egy tesztet mar kicsit halvanyodott

Akkor most mi van?

Dokihoz holnap megyek



2019. okt. 22. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Sokan a terhességük első pár hónapjában ugyanúgy menstruálnak, mint előtte, miközben terhesek.

Ez úgy alapjába véve, amit leírtá nem jelent semmit sem.

2019. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy kémiai terhesség ( elondult valami, de megakadt- általában nem életképes embryo miatt)


Remélem nincs baj

2019. okt. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tuneteim nem nagyon vannak csak par napja nagyon faradekony vagyok.

Esetleg utalhat mehen kivulire is?

2019. okt. 22. 15:38
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
1! Terhesseg alatt nincs menstruáció! Olvass utána, vagy kérdezz meg egy orvost!
2019. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a kèmiai ugyanez volt.
2019. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Es igy meg mennyi ideig marad pozitiv a teszt?
2019. okt. 22. 16:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez sajnos biztos kémiai volt, ha tényleg kémiai, 2-3 nap alatt teljesen kiürül a hcg. Méhen kívülinél nem szokott halványodni a teszt, ott alapból halvány és nem erősödik, a halványodó teszt + mensi mennyiségű vérzés egyértelmű sikertelen terhesség. Sajnálom, de jó jel, hogy össze fog jönni :) Kitartás és minden jót!
2019. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen
2019. okt. 22. 18:56
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

#4-es, ezt mondd akkor egyik barátnőmnek, akinek a terhessége első 3 hónapjában még volt rendesen mezesze.

És doki által megállapított volt nála a terhesség!

2019. okt. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9! Bocsi ha nem hiszem lesz. Nem is fogom. Mindig mindenki jön az allítólagos ismerősével. Kicsit gondolkodj miért menstruálunk? Mert a pete nem lett megtermékenyítve. Az távozik a szervezetből. Vérzgetés lehet, de mensi nem!
2019. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!