Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez utalhat terhességre?

Ez utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Nemrég hagytam abba a fogamzásgátló tabletta szedését, azóta többször voltunk együtt a párommal. Tegnap reggel arra lettem figyelmes, hogy barnás a folyásom, ez tegnap egész nap nem is változott, sőt, ma reggel is barnás volt. Emellett még néha szoktam érezni szúrás szerű fájdalmat az alhasamban. Mellfeszülés még nincs, 2 napja csináltam egy tesztet, az negatív lett.. Ennek ellenére is utalhat ez terhességre? Remélem összejön!
2019. okt. 24. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább arra utalhat, hogy most hogy letetted a gyógyszert, megbolondult a szervezeted.
2019. okt. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vérzés nem terhességi tünet.
2019. okt. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem terhesség, hormonálisan össze van zavarodva a szervezeted a fogamzásgátló abbahagyására után.
2019. okt. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Így nehezebb is teherbe esnem, ameddig vissza nem áll minden a normális kerékvágásba, gondolom.. Ez körülbelül mennyi időt jelent?
2019. okt. 24. 08:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más. Illetve kérdés, hogy esetleg állt-e fenn bármilyen fel nem fedezett probléma a fogamzásgátló szedése előtt, amit annak szedése csak elfedett. Nálam ez volt... Így csak orvosi segítséggel sikerült terherbe esnem.
2019. okt. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónap volt, hogy visszaálljon az eredeti menstruációm. Addig nem is volt peteérésem. A múlt hónap volt az első "jó" hónap, amikor minden rendben ment. De ez mindenkinek más. A barna folyás viszont tényleg nem terhestünet.
2019. okt. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!