Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 héttel menstruáció előtt...

1 héttel menstruáció előtt premens tünetek baba lehet?

Figyelt kérdés

1 héttel vagyok menstruáció előtt, hasmenésem van, görcsölgetek, bő folyásom van, és állandóan wcre kell mennem, mert mindig olyan érzésem van, hogy úristen megjött.


Pedig nekem napra pontosan 28 napos ciklusaim vannak. És csak 2-3 nappal előtte vannak premens tüneteim, nem 1 héttel.


Volt valakinél hasonló? Baba lett, vagy menstruáció?


Tudom, hogy attól, mert másnak baba lett még én nem biztos, hogy terhes vagyok, csak kíváncsi vagyok, hogy másnak mi lett ebből.


2019. okt. 26. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nekem menstruáció lett belőle, 21szer.
2019. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy menzesz vagy terhesség ilyenkor egyformák a tünetek. Tesztelj ha késik.
2019. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló, korábban jött meg a vártnál utána. Pedig nekem is egész pontos ciklusaim vannak, és meglehetősen enyhe premens tüneteim. Viszont nekem alacsony a progeszteronom, valószínűleg ezért is volt ez az egész.
2019. okt. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem általában mindig így jelentkezik a menstruáció, de amikor terhes lettem is így volt, ezért nem gondoltam, hogy az vagyok.
2019. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg. A premens tünetek viszont még mindig megvannak. Szombatra nemvárom 🤔
2019. okt. 28. 07:22
 6/7 anonim válasza:
Én is pont így vagyok,görcsölgetek,fáj a cici.. Én szerdára nem várom! Akkor tesztelek egyet! Majd írd meg mi lett!😊
2019. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött tegnap :(
2019. nov. 1. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!