Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hónap elején beteg voltam,...

A hónap elején beteg voltam, hányás-hasmenéssel. Kaptam rá egy normix nevű gyógyszert, amit be is szedtem. A többi lent?

Figyelt kérdés
A gyógyszer beszédese után jobban voltam kicsit. Akkor voltunk együtt a párommal és gumival védekeztünk. Pár nappal később megjött a havi mensi, viszonylag időben. Kevés mennyiségű volt. Viszont mellfájás kezdődött, ami azóta is tart. 13 nappal később ismét megjött. A mellem még mindig fáj. Érzem hogy valami nem olyan mint szokott lenni. Vettem tesztet, de negatív lett. Szerintetek lehetek mégis terhes? Volt már valakinek hasonló? Nem szedek fogamzásgátlót.
2019. okt. 28. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a torkosborz lyukárt lennél terhes, ha gumival védekezel, és van egy negatív teszted. De komolyan?
2019. okt. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A családban volt ilyen. Óvszerrel védekezett és terhes lett. Állítólag nagyon kevés az esély rá, de előfordulhat.

Egyébként eszembe se jutna.

2019. okt. 28. 07:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked inkább hormonális gondod van, ha 13 nap múlva újra megjött.
2019. okt. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam. Lehetséges a betegségemkor felírt gyógyszertől?
2019. okt. 28. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!