Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki hasonló cipőben?

Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

9 nap múlva esedékes. 25.-én pecsételtem. Hasszúrka, émelygés.

De a lényeg, hogy inkább száraz voltam a napokban, ma pedig kb tenyérnyi vízes-fehéres-krémes folyásom volt. Ez jelezhet terhességet? Valakinek volt hasonló tapasztalata? Mikor lenne érdemes tesztelni?


Várom válaszaitokat! :)


2019. okt. 29. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tesztelj, ha késik.


Bármi, amit most tapasztalsz, nem a terhességtől van, mert még nincs terhesség.

2019. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz 9 nappal előtte?:O

Szerencsétlen gyereket beágyazódni se hagyod? :D

2019. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
18.-án volt PÉ-m :)
2019. okt. 29. 13:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát... Most akkor nem tom mi van, jól összezavartál. Mikor kell menstruálnod legközelebb?
2019. okt. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
de akkor 1-jén esedékes, nem? az nem 9 nap.
2019. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem, 9.-én. 28-35 nap között szokott lenni a ciklusom. Elvileg most 9.-én fog megjönni.

A hátam is szakad le. És nem szokott menzesz előtt. Meg amúgy sem :D

2019. okt. 29. 14:05
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 7. - én nem várom!! Elírtam!
2019. okt. 29. 14:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez így elég érdekes. Mármint elhiszem ha van olyan várandós nő akinél hamar jelentkeznek a tünetek, de az émelygés biztosan nem fog ilyen hamar előjönni, mivel a HCG okozza, de ahhoz úgy tudom el kell érnie egy bizonyos szintet az pedig ilyenkor még nem annyira magas hogy magát az émelygést produkálja emiatt valaki. Inkább valamilyen megbetegedésre gondolnék, a hasszúrka pedig nem terhes nőknél is előfordul. Ezt így összességében nem jelent sajnos semmit sem. :/ Ha elmarad a menstruációd csinálj egy terhességi tesztet, az pontos választ ad majd neked.
2019. okt. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon korán akarsz még csodát várni. Legyél türelemmel, majd a nemvárt napján ha nem jön meg, akkor már tesztelhetsz. Ezek nem terhes tünetek, hanem a szokásos türelmetlen agyalmány, amiket kitaláltok idejekorán.
2019. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)


És a folyásról valakinek tapasztalata? Az igazából ami érdekelne lényegében. Kinek hogy alakul mensi előtt?

2019. okt. 29. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!